Navštěvníci teď tu bude spousta kritiky..Neboť musím dohnat resty a splnit sliby.

Ze života

Dvě čárky..

1. října 2010 v 21:29 | © Nariel
Tak jsem pro vás napsala lehkou jednorázovou povídku s erotickým podtextem. Kdo se bojí ovlivnění své čistoty...tak nečíst...Myslím, že to nikomu neublíží. Jen varuji předem, pro purytány...   Čekal mě zajímavý, ba přímo odvazový večer. Já a moje nejlepší kamarádka Denisa, jsme byly pozvané na párty, kterou pořádali kluci z vyššího ročníku. Konala se u Davida doma. Měl bohaté rodiče, velký, prostorný a navíc velmi luxusní rodinný dům. Taky vlastnil ty nejmodřejší oči a neskutečně rozkošný úsměv. Byla jsem do něho celá poblázněná. Samozřejmě jsem to skrývala, nikdo o mé platonické jednostranné lásce, neměl nejmenší tušení. Dokázala jsem to dokonce skrýt i před Denisou.
"Nemůžu se dočkat, strašlivě ti to sluší. Ty vlnité vlasy ti dodaly velmi sexy nádech." Povzbuzovala mě Denisa.
"Ále, určitě nevypadám tak přitažlivě jako ty. Ty tvoje prostříhané a melírem ozdobené vlasy vypadají skvostně." Snažila jsem se lichotku s upřímným úmyslem vrátit.

    Obě jsme se objaly a chytily za ruce a vyšli vstříc noci překvapení. Nocleh byl zajištěný. Měli jsme přespat u Davida doma. Bylo to jako výhra v loterii. Nocleh po párty tam každý nezískal. Konečně se dostaneme mezi oblíbence. Ne, že by jsme, bez toho nepřežily, ale některé narážky oblíbených studentů se těžko snášely. Takže nás tahle párty vynese do oblak. Na oblečení jsme si daly opravdu záležet.
Bylo velmi jednoduché a elegantní, ale obsahovalo sexy podtext. Doplněno zajímavou bižuterií a důsledným make-upem, z nás udělalo modelky z časopisu.

Jste HIV pozitivní

30. června 2010 v 10:57 | © Nariel
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz
Ahoj, zdravím Vás. Mám pro Vás takové kraťoučké zamyšlení..

Dnes je těžké obstát v životních rozhodnutích. Spousta z vás, ale hledí na život tak naivně a myslí si, že se jich možné problémy a následky netýkají. Nikdo není nemsrtelný. S jedním možným zaváháním a špatným rozhodnutím, ale můžete ublížit i lidem kolem sebe, nejen sobě. Nepodceňujte proto onu chvíli, která je pro vás tak důležitá. Myslete dopředu a ne jen na ten krátký okamžik, možná se vám  to totiž stane osudným a již to bohužel nevrátíte.

***

           "Vaše testy bohužel nedopadly dobře, jste HIV pozitivní." Ta jednoduchá a prostá věta, která mi od základu změní život, mě zasáhla jako ostří dlouhého nože. V hlavě se mi ozvalo tisíce myšlenek a otázek, které neměly žádnou logiku. Pořád tomu nemohu uvěřit. Ty slova mi neustálé bubnují v hlavě jako strašlivá ozvěna. Nevěřícně čtu zprávu o výsledku testů, bojuji s touhou papír roztrhat. Nemám odvahu se doktorovi podívat ani do očí. Cítím, jak si mě znechuceně prohlíží a jak mě soudí.

Hledat odpuštění nebo vysvětlení. Na to už je bohužel pozdě, už to nezměním. Propásla jsem svou naději na dlouhý život, jen kvůli malé chybě zanedbatelného okamžiku. Který byl tehdy pro mě tak důležitý, že jsem nehleděla na možné následky. To se mi bohužel stalo osudným.
Bolest, beznaděj, konec. Přestávám bojovat a nechávám své obavy a beznadějné sny vytrysknout na povrch. "Kap, kap." Lékařskou zprávu zkrápí mé hořké slzy. Neochvějně brázdí po mé tváří a stékají na stůl. Nemohu zastavit. Třesou se mi ruce, hlas mi selhal..

"Chvíli Vás tu nechám o samotě." Řekně doktor a rychle opouští místnost.
S klapnutím dvěří, nechávám svou bolest vyjít na povrch. Nemám sílu, najít ani kapesník. Po chvíli se snažím uklidnit a pláč zastavit, nejde to. Zhluboka se nadechnu, je to k ničemu.
Slzy hořkého studu proudí dál, ale odpuštění ani vysvobození nenajdou. Proč jsem se nechala unést kouzlem okamžiku a nemyslela na možné následky. Svědomí je opravdu mocné. Užíral mě tak hluboký pocit viny. Jsem tak bláhová a naivní. Teď jsem změnila osudy více lidí. S tak velkým pocitem viny nemohu dál žít. Co jsem to za člověka. Kdo mi dal právo rozhodovat o životě a smrti. Už to zpět nevrátím. Co mám dělat?

Autor zamyšlení: ©Nariel
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz

Ukojení - naplněná touha..

17. května 2010 v 15:49 | © Nariel
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz
Je jen na vás, jestli to uznáte jako můj prožitek nebo jen mou fantazii...

- tato povídka je jednorázová a zasazena  do rubriky ze života -

Je to takové slabší, ale musím vyzkoušet vaše reakce. Doufámže se podělíte o dojmy.
Pro purytány, nekamenujte mně, je to přirozené..

Naivní snílek

1. dubna 2010 v 14:54 | © Nariel
Nariel
Tak jelikož jsem dneska zase řešila, něco jako sexuální obtěžování. Potřebovala jsem vypustit páru a vzniklo z toho tohle.. (původní článek byl hodně brutální,ale prošel recenzí)
Je to takové krátké ale vystižné..
Budu vám vděčná za vaše názory

Příběh má název

Naivní snílek

Nariel
 
 

Reklama
tvorba-n.blog.cz
Layout©Nariel-2011/03|Font: Jellyka-Le grand saut; Bernard MT Condensed;
tvorba-n.blog.cz