Navštěvníci teď tu bude spousta kritiky..Neboť musím dohnat resty a splnit sliby.

News oznámení

Předveď svůj talent

25. srpna 2010 v 9:52 | © Nariel
Zdravím vás mí příchozí, jsem porodce v této soutěži o hledání talentů (Hunting for talent). Budu velice ráda když se zapojíte a předvedete své originální já. Vy všichni jste něčím vyjmeční, tak se nadechněte a ukažte se světu. Budu se těšit na vaše výtvory. Váš talent vám otevře nové možnosti.
HfT2010

V této soutěži máte možnost ukázat něco neobvyklého, neuvěřitelného, zdánlivě nemožného, jedinečného, prostě sám sebe a svůj výjimečný talent! Nezáleží na věku ani národnosti. Tento velkolepý projekt spojí oba národy a jejich bloggery. K tomu všemu ti stačí pouze dělat i nadále to, co tě baví. Stačí pouze blogovat, psát povídky, fotit komixy, natáčet videa nebo vytvářet blogové layouty. Vítěz této Talentshow získá velmi lákavou odměnu, která bude až do odvolání zahalena velkým tajemstvím.

Tento projekt není napodobeninou Česko Slovenské Talent Mánie, sloužil pouze jako inspirace k vytvoření této jedinečné Talentshow. My ti dáme šanci ukázat, co vše umíš a dokážeš na svém blogu, ty nám jen musíš dát příležitost to v tobě najít! Všichni, a to bez výjimky, máte v sobě jedinečnost, která je vlastní každému na míru.

Protože každý jsme se narodili jako originál, a né jako kopie! Proto jsem si jistá, že šanci má každý z Vás, i když si to sami o sobě nemyslíte. Vím to proto, že to vidím na Vašich blozích, jaké píšete napínavé a originální povídky, fotíte úžasné a kvalitní fotky a tvoříte dechberoucí designy. Takže nechci tady vidět komentáře typu "nemám talent", protože to není pravda!

Tak neváhej a přihlaš se!
Vybrat si můžeš celkem z 5 soutěžních kategorií:

  • Psaná tvorba - (povídky, básničky, komixy, pohádky, vtipy,...)
  • Grafická tvorba - (layouty, blendy, bannery, avatary, ikony,...)
  • Umělecká tvorba - (kresby, modely, fotografie, časopisy,...)
  • Multimediální tvorba - (videoklipy, seriály, filmy, animace,...)
  • Projektová tvorba - (soutěže, programy, rádia, ankety,...)
Více informací a přihlášky v celém článku.

Hunting for Talents..

19. června 2010 v 20:45 | © Nariel
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz
Reklama na internetovou talentovou show pro blogery a blogerky


Právě dnes před chvílí vypukla tato soutež, na které se podílím jako jedna z porotkyň.

Velice zajímavé zadání a ceny "Klikněte na upoutávku dozvíte se více!"

Oficiální stránky jsou pak tady: http://cipela.blog.cz/ veškeré nfo i podklady o porotcích.

Teším se na zástupy soutěžících, neváhejte a zvýrazněte svůj talent!

I vy máte šanci

BTW: Cástingová kola částečně zveřejněna INFO zde- Hlašte se!
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz

Tak už vím, jak se kouká na svět z výšky..

9. dubna 2010 v 9:58 | © Nariel
Nariel
Tak dneska časně ráno, mě vzbudil můj telefon s hovorem ať se nachystám, že mě čeká můj narozeninový dáreček. A to by jste nevěřili jaký jsem dostala strach. Takže oblečení bylo nachystané, kolo v kufru. A vyrazili jsme.
Dojeli jsme kousek za kopec na travnatou a orosenou plochu (kosáááá,úplně mi stuhly údy). Za chvíli se přiřítila má rodinka a fáro s vozíkem kde byl balon.
No jako na povel se všichni rozprchli a chopili se práce s přípravami (Vyložení a roztáhnutí balonu a po sléze jeho nafouknutí. Teda nevěděla jsem že je stím až taková práce..uff. Ale aspoň když jsem něco dělala, jsem nemohla myslet na paniku která se mě zmocňovala..)
No nakonec jsme vzbudili pozornost, našich vesnických sousedů a začali se srocovat davy...No trapas!!
No to už jsem musela  težce oddychovat, ale snažila jsem se obavy maskovat. A to za mnou přišel strejda (Asi vycítil mou paniku) plácl mě po zádech, a polohlasně řekl: "Neboj až budeš nahoře, na všechno zapomeneš" No..to mě teda uklidnilo...
Za sebe mohu říct že vylezu kamkoliv a jakkoliv vysoko, to mi problém nedělá, horší je pro mě slést dolů, když se dívám jak jsem vysoko, jestli mi rozumíte..

Můj první článek

26. března 2010 v 20:09 | © Nariel

Včera dne 25.03.2010 jsem ve večerních hodinách založila tento blog.
A o den později vydávám svůj první článek..
Budu se tady s návštěvníky dělit o své poznatky ohledně své tvorby. A dávat sem grafiku volně ke stažení. Doufám že se vám tu bude líbit.
Tak musím to tu dodělat, to je tak vše, na úvod..
Nariel
 
 

Reklama
Reklama
tvorba-n.blog.cz
Layout©Nariel-2011/03|Font: Jellyka-Le grand saut; Bernard MT Condensed;
tvorba-n.blog.cz