Navštěvníci teď tu bude spousta kritiky..Neboť musím dohnat resty a splnit sliby.

Fotky

Když pálí slunce..

12. října 2010 v 16:27 | © Nariel
Tato fotka vznikla před dvěma lety v létě. Kdy se náš pejsek chladí na hromadě štěrku na stavbu. Vždy když je moc vyhřátá, doběhne na hromadu, odháže pár centimetrů písku a udělá si chladivou lázeň. Moje drahá polovička neodolala její póze. Dozdobila onu chvíli malým doplňkem. Fotka se mi velmi líbí. Musela jsem se podělit.

Když pálí slunce, Juddy má leháro..
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz
Nariel

Jak se líbí Vám?

Kyselá sladkost, že by ?

29. srpna 2010 v 14:20 | © Nariel
Dnes brzo ráno začala doma práce. Musela jsem osít písek, nanosit vodu, zabalit okna. Posléze držet desky a na to se začalo omítat. (Začala má činnost otroka..přines-podej-podrž)

Počasí je tedy fakt šíleně aprílové. Z teplé bundy jsem se vyslekla do kraťasů a tílka a za pět minut do nepromokavého pláště. Grr.

Až skončila nejnutnější pomoc přidavače-já. Tak volala zahrádka. Utrhla jsem cuketu a udělala z ní oběd. (Dnes byl smažený den. Americké brabory, smažená cuketa s červenou řepou.)

Počasí mě tedy dosti rozhodilo. Chvíli teplo,z ataženo, větrno, déšť. Kýchám pořád jako osel. Hned po obědě, jsem začala na zahradě trhat naše velkoplodé ostružiny. Vypadají táák lákavě, ale problém je, že ty sladké jsou již plesnivé. Ty jedlé jsou bohužel kyselejší. Ale nejde tomu odolat, vždy když jsem utrhla větší ostružinu, hned jsem ji zhltla a předvedla tak příjemný kyselý škleb. Je to taková zvláštní kyselá trpkost, ale až plod v ústech rozdrtíte-rozmělníte a chvíli cucáte, kyselost se přelije ve sladké pokušení a to je to neodolatelně přítažlivé..Co vás nutí pořád ochutnávat, ikdyž začátek není zrovna příjemný. Za druhé to taky ale i příjemně osvěží.

Prostě kvočna..

31. července 2010 v 18:53 | © Nariel
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz
Tak jelikož mne pořád trápí méněcennost. Nemám na nic sílu. Člověk by řekl, že když mám více volna bude více energie. Ale opak je bohužel pravdou. Netušila jsem jak deprese bude s přibývajícím časem sílit. Stále pořád žádná pracovní nabídka, je mi z toho všeho špatně...

Tak jsem chtěla dnešek prožít trochu jinak, prostě na nic nemyslet. Docela se mi to dařilo, do teď..

Dopoledne jsem šla na vycházku s pejskem. Zkontrolovala jsem kukuřici..(protože mám strašnou chuť na to, si ji uvařit osolit a potřít máslem..mňam..) Minulý rok v této době už jsem mlsali, letos je to bohužel opožděné..

Tak jsem zklamaná pokračovala ve výcházce s nápadem že zkontroluji, les a houby. Bohužel k moji smůle se všude držela pořádná vlhost a jak se přiblížil větší keř či stromořadí..stala se ze mně obět útočných štípajících komárů. Takže záměr dostat se do lesa, zamítnut. Ale po cestě jsem narychlo vyfotila aspoň pár foteček...

Jakmile jsem přišli domů, okoupala jsem pejska. Dala si lehký oběd.."těstovinový salát s tuňákem". Došla na zahrádku s papírem, že zkusím něco namalovat. Bohužel mi to ale vůbec nešlo.
Tak jsem otrávená přišla domů. Najednou mě posedla uklízecí nálada. Poskládala a protřídila jsem si skříně s oblečením. Udělala generální uklid. Přestavěla si stůl s PC.

Kouzlo zahrady..zralé i nezralé..

18. července 2010 v 18:39 | © Nariel
Ahojky, jelikož se mi povedlo opravit můj zastaralý a chatrný foťáček.. (Konečně funguje displej..třikrát huráá) Mám pro vás pár foteček z naší zahrádky..
Fotky jsou focené s funkcí "Makro" až na pejska a mraky...

Fotila jsem zralé i ještě nezralé vitamíny, kytičky a výhled..

Mám pro vás upravené náhledy jen rámečkem a podpisem..Vedle každého náhledu je odkaz na originální-plnou velikost bez úpravy..kdyby někdo zatoužil po nějakém použití..
Samozřejmně nevydávat za své a nešířit dál.

Pro můj pohled přes objektiv a následné fotečky(snad se vám zalíbí)..
klik celý článek..
 
 

Reklama
tvorba-n.blog.cz
Layout©Nariel-2011/03|Font: Jellyka-Le grand saut; Bernard MT Condensed;
tvorba-n.blog.cz