Navštěvníci teď tu bude spousta kritiky..Neboť musím dohnat resty a splnit sliby.

Kritika pro Gabriellu

9. července 2012 v 10:27 | © Nariel |  Kritika
Další odvážlivec na seznamu je Gabriella
Gabriella chce znát celkový názor na blog a a svou fotografickou tvorbu ..
Tohle je pouze můj názor, nemusí se shodovat s vaším náhledem. Každý vnímame jinak, tohle není ospravedlnění, pouze vysvětluju.
klik celý článek

Co se týče blogu:
 • Při najetí na blog, mě hned osvítila osobitost. Design blogu není křiklavý, ale vytvořený v příjemné tmavé šedi. Nikde nic neruší. V záhlaví i v menu hned vidíte tvorbu blogařky. Hned vám to samozřejmně taky řekne něco o kvalitě blogu a jeho autorce.
 • Menu, co se týče orientace a přehlednosti, nemám co vytýkat. Pěkně a přehledně roztříděné. Autorka se netají identitou, vypadá přátelsky a příjemně, ikdyž v poutavé větě o své osobě píše něco jiného. (Samozřejmně podle vzhledu nikdy nemůžete poznat člověka, musí te jej poznat aby jste si udělali názor. Ale i přesto jsem pro "První dojem" prostě jde hned na začátku poznat jestli by jste si rozuměli.)
 • Jen jedna taková menší vadička, ale to je jen můj problém..Když lezu do archivu článků, je pro mě osobně přehlednejší ukázka článku k perexu..né jen nadpis. Ale každý má svůj názor a každému se líbí něco jiného. (Já mám jen méně času a líbí se mi když nemusím tolikrát klikat, nejspíš jsem pěkně prohNílá.)
 • Už se těším na tvorbu autorky. Blog působí velmi dobře..
Co se týče tvorby:
 • Rubrika autorky a a jejích keců, je formovaná do přirozeného fotografického deníčku a nadějí, či životní zkušeností a různého dění. Poutavě, nevynuceně přirozený text. Jež hned ukazuje na náladu, naděje a osobnost mladé blogerky.
 • Fotky autorka dělí do několika kategorií, které souvisejí s tématem fotek a jeho charakterem. Líbí se mi moc podání i zpracovaní fotek. Konečná úprava u některých fotek více vyjadřuje osobitost fotek a celkově je zvýrazní. Líbí se mi fotografové, kteří dokáži zachytit osobnost fotky a hlavně život, dojem či onu chvíli. Opět zmiňuji přirozenost, neboť to vás hned napadne při koukání na snímky. Jemná pečlivá hezky zpracovaná. Nemám co vytýkat. Hold se Gabrilla umí velmi dobře koukat přes hledáček a ještě lépe zachytit to co na fotce má býti. Klobouk dolů.
  Přirozenost modelek, výběr interiéru či exteriéru je prostě působivý.
 • Velice mě upoutala kategorie makro, vede u mě jedinečně maska a pak okno do duše.
  U přírody velice dobře zachycené světlo a úprava fotek velmi okouzlující. (Aspoň myslím že je upraveno ve photoshopu či jiném programu, nebo může mít foťák i specielní filtry až tak tomu nerozumím), ale konečná váze mi připadá precizní. Duchaplná a zvýrazní fotky.
 • Celkově nemohu tomuto blogu nic vytknout. Musím jen chválit. Autorka má prostě co říci a hlavně co ukázat. Je osobitá, originální a hlavně přirozená. Určitě návštěvou blogu neprohloupíte a blog získá další nadšené návštěvníky. Jeho autorka si to jednoznačně zaslouží.
Tak, popřeji tomuto moc pěknému a zajímavému blogu a hlavně jeho svědomité autorce, hodně dobrých nápadů, šťastných chvil s blogem a kopu čtenářů..
Tento blog stojí za návštěvu.
©Nariel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabriella Gabriella | Web | 13. července 2012 v 15:45 | Reagovat

Takovou chválu jsem si rozhodně nezasloužila! Děkuji moc,  potěšilo mě to:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
tvorba-n.blog.cz
Layout©Nariel-2011/03|Font: Jellyka-Le grand saut; Bernard MT Condensed;
tvorba-n.blog.cz