Navštěvníci teď tu bude spousta kritiky..Neboť musím dohnat resty a splnit sliby.

Listopad 2010

Třetí oko..

23. listopadu 2010 v 18:34 | © Nariel
"Déjà vu" může někdo považovat za normální, někdo za nadpřirozenou schopnost a někdo přímo za něco mimo naše chápání..Někdo si ho navíc ani nevšimne..Názorů je každopádně spousta.

Já bych svojí vizi nazvala...nejspíš třetí oko...

Kdysi jsem četla takovou zvláštní mytickofantastickou bajku o tom, že kyklopové (obři s jedním okem) již při narození znají datum své smrti..(Prostě vědí jak opustí svět živých-jak zemřou) a proto jim bůh za tento dar sebral jedno oko...

Já rozhodně mám zatím dvě oči a "Déjà vu" jsem jako většina zvás zažila několikrát. Nepociťuji z toho žádný dar, ani žádné obtíže. Někdy mě to jen donutí se dívat na svět jinýma očima.

Začínám pak jako nějaký šílený věděc, zkoumat jak je to vlastně možné. A jestli oné teorie např.:
"Že prožívám život dokola..Nebo jsem nějaká vědma? Nebo cestuju v čase? nebo mám tak reálné sny?" opravdu platí..

Je to prostě opravdu zvláštní kolik toho ještě nevíme. A někdy si samozřejmě říkám.."Je lepší nevědět" Né že bych chtěla býti dobrovolně hloupá, ale někdy spusta vědění, nikdy nic nevyřeší a někdy je spíše na obtíž.

Už jste určitě přemýšleli třeba o tomhle..:

Někdo vám řekne (předpoví-datum smrti), že příští týden vás na ulici jak půjdete do školy porazí auto.!

Co se vám bude honit v hlavě?:

- Nepůjdu ten den, vůbec ven...
-Nebo si budu dávat děsný pozor..

No a zákonitě si tedy myslím, že tohle předčít prostě nějde. Pokud máte umřít, a vyberete si možnost zůstat doma..(budete mít nějakou trapnou nehodu třeba s polévkou a stejně tento svět opustíte..Nebo při druhé možnosti se budete tak strašně snažit dávat na vše pozor a pozorně se rozhlížet, tak určitě zakopnete a auto u vás bude co by dup.

No nechám si zdát své zdvojené a prožité vidění. Útržky zvláštnosti co nás obklopují a naplňují naše nevědomí...Něco co nám dává prokouknout naše neviditelné třetí oko..

vaše skoro třetioká Nariel

Změna těla, následuje změna života..

9. listopadu 2010 v 10:24 | © Nariel |  Bla bla
Ahojte moji milí, delší dobu jsem se neozvala, ale jsem trošku indisponována. Jelikož jsem v nedalekém zpětném článku psala, že se mi splnilo životní přání..(což mě samozřejmě i značně překvapilo..)
No aby jste byli v obraze, stane se ze mě máma. Zjistila jsem, že jsem těhotná. Jsem v osmém týdnu. Zatím tedy pocituji jen malé změny. Zatím nemám nevolnosti..(tedy extrémní zvracení), jen mi bývá lehce šoufl. Trochu se mi motá hlava, ale především jsem neuvěřitelně unavená. Jen se pohodlně usadím a vzápětí usnu jako špalek. A pořád bych jedla, no mám to nějaké přeházené..
Snažím se to trošku omezovat, abych nebyla jako koule. Ale je to nesmírně těžké..

Nechtěla jsem ještě nic říkat, ale jelikož teď bojuji s pořádnou unavou, mohli by jste se na mě zlobit. Tak jsem vás tedy musela informovat.

Chtěla jsem to říci až po genetických testech, které mě čekají 10.12. Tam se nejspíš vše rozhodne. Nechci vyšilovat ani se stresovat. Prostě se stane co má se stát. Nezbývá mi než doufat, že mé tělo i mé geny, jsou v tak dobrém stavu, že miminko bude vpořádku.

Tak se chci omluvit, za malou aktivitu. Ale určitě si navás najdu čas, protože mi moc chybíte. Pokud budete chtít, můžete si přečíst a procházet se mnou změny mého já.Změny mého těla a následně změny života. S tím spojenou i tvorbu nového života.

Oddechla jsem si, že nečekám vícerčata. Moje drahá polovička má totiž v rodině trojčata. (A s jednou minimální mateřeřskou-tedy spíše s rodičovským příspěvkem, mít tři děti, jdu se oběsit.)
Naštěstí tedy je jen jedno..Ale i tak to bude síla. Skončím na úřadu práce s minimálním rodičovským příspěvkem, ale uvidíme, třeba na internetu vychytám nějaké finty jak alespoň trochu ušetřit.

Pak jestli vše bude vpořádku, budu přijímat, sázky na pohlaví..

Tak se zatím mějte..
vaše

maminka čekatelka Nariel

Roční období

1. listopadu 2010 v 18:57 | © Nariel |  Tématické
U milé Lostris jsem se účastnila grafické soutěže na téma roční období. Umístila jsem se na 5.místě. Tímto moc děkuji všem co hlasovali za mou práci.
Rozhodla jsem se soutěžní layout dát volně ke stažení. Nemohla jsem si zvolit nejoblíbenější roční období, tak jsou tam zakomponované všechny. Layout je veselý a barevný.
Čtyři hlavní motivy obrázku jsem ukořistila na těchto webových stránkách a blogu. Nemohla jsem odolat, velice pěkné fotečky..

Credit pict: Je uvedeno i na výsledném layoutu (proto nemazat zápatí!)
tvorba-n.blog.cz
Layout©Nariel-2011/03|Font: Jellyka-Le grand saut; Bernard MT Condensed;
tvorba-n.blog.cz