Navštěvníci teď tu bude spousta kritiky..Neboť musím dohnat resty a splnit sliby.

Dvě čárky..

1. října 2010 v 21:29 | © Nariel |  Ze života
Tak jsem pro vás napsala lehkou jednorázovou povídku s erotickým podtextem. Kdo se bojí ovlivnění své čistoty...tak nečíst...Myslím, že to nikomu neublíží. Jen varuji předem, pro purytány...   Čekal mě zajímavý, ba přímo odvazový večer. Já a moje nejlepší kamarádka Denisa, jsme byly pozvané na párty, kterou pořádali kluci z vyššího ročníku. Konala se u Davida doma. Měl bohaté rodiče, velký, prostorný a navíc velmi luxusní rodinný dům. Taky vlastnil ty nejmodřejší oči a neskutečně rozkošný úsměv. Byla jsem do něho celá poblázněná. Samozřejmě jsem to skrývala, nikdo o mé platonické jednostranné lásce, neměl nejmenší tušení. Dokázala jsem to dokonce skrýt i před Denisou.
"Nemůžu se dočkat, strašlivě ti to sluší. Ty vlnité vlasy ti dodaly velmi sexy nádech." Povzbuzovala mě Denisa.
"Ále, určitě nevypadám tak přitažlivě jako ty. Ty tvoje prostříhané a melírem ozdobené vlasy vypadají skvostně." Snažila jsem se lichotku s upřímným úmyslem vrátit.

    Obě jsme se objaly a chytily za ruce a vyšli vstříc noci překvapení. Nocleh byl zajištěný. Měli jsme přespat u Davida doma. Bylo to jako výhra v loterii. Nocleh po párty tam každý nezískal. Konečně se dostaneme mezi oblíbence. Ne, že by jsme, bez toho nepřežily, ale některé narážky oblíbených studentů se těžko snášely. Takže nás tahle párty vynese do oblak. Na oblečení jsme si daly opravdu záležet.
Bylo velmi jednoduché a elegantní, ale obsahovalo sexy podtext. Doplněno zajímavou bižuterií a důsledným make-upem, z nás udělalo modelky z časopisu.


   Na párty jsme dorazili něco po deváté hodině večerní a zábava byla v plném proudu. Skupinky a smíšené hloučky zabředlé do fádní diskuze, která byla obohacena velkým množstvím alkoholu. Odvážné skupinky tančící a vřele projevující svou náklonnost, nás překvapily v obývacím pokoji.
"Páni, viděla jsi to Deniso?" Ptala jsem se zasažena situací odvážného sexu dvojce v obývacím pokoji.
"V klidu Niki, dělej, že to nevidíš. Později to bude ještě horší. Pojď, dáme si něco k pití. Já si dám něco ostrého a ty ?" Snažila se mě rozptýlit.
"Vodka s džusem bude stačit." Vrátila jsem ji s úsměvem.

     Vesele jsme popíjeli a tancovali na příjemnou hudbu, která se nesla prostorným domem. Kvůli odvážným tanečním kreacím, kdy jsme se nechali unést kouzlem hudby a salvou upřímného pobavení, jsme se stali středem pozornosti. Napřed nás pouze okukovali.
Po chvíli se k nám přidali alkoholem posílení chlapci. Začali s námi v tanci držet krok a odvážně se na nás lepili. Jejich slovní narážky, začali mít velmi barvitý sexuální podtext a jejich ruce nezůstávali pozadu. Až začali být jejich doteky velmi odvážné, vytratili jsme se na toaletu. Po chvilce strávené na toaletě, jsme opět zaujali místo u baru. Byla tam menší fronta.
"Nějak se nám to tu plní. Co si dáš? Zase vodku s džusem nebo jdeš se mnou do tequily. Skvěle tu hrají, to tancování mě přímo nadchlo. Fakt se bavím, jsem tak nažhavená." Culila se na mě Denisa.
"Chi, chi mluvíš mi z duše. Taky jsem pěkně rozdivočená. Dám si tu vodku s džusem, byla bych po tequile hned opilá." Snažila jsem se plynule odpovědět. Tanec a krapet alkoholu, mě opravdu zvednul náladu.
"No, vždyť si opilá už teď. Chacha.." Snažila se argumentovat Denisa s vážnou tváří, ale po chvíli ji začali cukat koutky a plně se rozesmála.
"Ale nejsem, jen mám dobrou náladu."Vracela jsem ji rychle.

Když tu se něco dotklo mého ramene. Otočila jsem se a šly na mě mdloby. Hleděla jsem do nádherné modři Davidových očí. Chvíli mě zasáhla zkoprnělost. Ale zahnala jsem jí úsměvem.
"Ahoj krásko, jsem ti k službám. Nesu ti lahodný drink." Se smíchem se uklonil a podal mi skleničku.
"Ahoj krasavče. A jak víš, že bude lahodný, když nevíš,co piju." Vrátila jsem mu stejnou mincí. I když jsem viděla, že drink v mé ruce je vodka s džusem.
"Protože ti čtu myšlenky, Niki. Nechceš si připít na to, že jsem uhodl tvé jméno.?"
Laškoval se mnou.
"ó zamyslím se,…hmm.. Davide, jsem stejná vědma jako ty ."Ťukla jsem do jeho skleničky a napila se.
Síla toho drinku mě přímo zaštípala, skoro jsem se rozkuckala. Poměr vodky a džusu byl velmi rozporuplný. Usmál se na mě. Rychle a jemně, jako pavučina, se dotkl mé tváře a věnoval mi sladké políbení.
"Nechceš se trochu projít?" zeptal se mě..

    Nenápadně jsem se otočila k Denise, ale povídal si s ní Davidům kamarád Radek. Tak jsem na ni mrkla a vykročila s Davidem na terasu.

Šli jsme pomalounku na velký balkón, jež se dal nazvat terasou. Došli jsme až k zábradlí. Lehce plynula konverzace a já upíjela silný drink. Jeho účinek mě začal přemáhat. Ale byl to tak krásný pocit, hlavně ve společnosti Davida. Lehce se prsty dotýkal mých rukou a hladil mě lehce po tváři. Jeho společnost a doteky byly přímo omračující. Svět se semnou vznášel.

"Vidím, že máš dopito, můžu si s tebou zatančit, Niki." Nespouštěl ze mě oči a vzal mi prázdnou sklenku z ruky a položil ji na zábradlí. Natahoval ke mně krásnou silnou, ale pružnou dlaň.

V nepatrně krátkém okamžiku mě svíral v náručí a lehce se semnou pohupoval. Naše těla našla společný rytmus a oddala se vzájemným dotekům. Jeho stehno vyplňovalo prostor mezi mými stehny a jemně tlačil ve směru pohybu. Bylo to velmi příjemné. Jeho ruce brouzdali po mých zádech až sjeli k zadečku. Nejspíš čekal nějaký protest, ale já byla v sedmém nebi. Zaostřila jsem na něj svůj zamlžený zrak a zamrkala.
"Máš velmi jemné ruce, tvé doteky jsou velmi příjemné." Má slova ho překvapila, ale ještě více ho překvapila má smyslnost.
Zajel dlaněmi pod mou sukni a hrál si prsty s okrajem mých kalhotek. Smyslně mi mačkal zadeček.


    Oplatila jsem mu stejnou mincí a lehce zakroutila pánví a dotkla se jeho rozkroku. Pořád jsem intenzivně sledovala jeho pohled a měnící se úžas tváře. Mé ruce lehce sjeli přes jeho pevnou hruď až dolů k zadečku. Pohladily tak každou část, která jim přišla do cesty.. Lehce jsem ho potom do zadečku šťípla. Vrátila jsem se s objevováním k jeho tváři a konečky prstů přejela velmi jemně jeho rty. Lehce se olízl pod intenzitou mého doteku. Začal si smými prsty hrát jazykem. Svou rukou pak chytil mou ruku a ukazováček si vnořil do úst. Lehce ho sál. Slastně jsem vydechla. V tom okamžiku se jeho ústa blížila k mým. Když se jeho rty dotkly mých, jako by začali zvonit všechny zvony v kraji. V uších mi hučelo, srdce tlouklo jako o závod. Mé rty byly horké a chtivé, snažily se dostat co nejblíže jeho vášnivým ústům. Byl tak jemný a důkladný, jeho sametový jazyk byl lehce ovanut chutí nějakého kořeněného pití. Už ta jeho vůně, mě děsně vzrušovala. Nemohla jsem se té blízkosti nabažit. Náš dech se zrychloval a polibky se stali velmi intenzivní. Jeho ruce tiskly můj zadeček. Při pohybu pánví jsem cítila jeho vzrušení. Zajel mi rukou pod top a lehce dráždil mou tvrdnoucí bradavku, nezapoměl ani na druhou. Pak stiskl celé mé ňadro a lehce ho masíroval. Podlamovali se mi kolena. Vzrušení a opojení alkoholem se začalo ozývat a se mnou se houpal celý svět.

"Máš kouzelné ruce. Moc se mi to líbí. Ukážu ti ještě co se mi líbí." Vzrušení ovládlo celé mé tělo. Zajela jsem rukou do jeho kalhot. Překvapilo mě že nemá spodní prádlo. Byl pod džínsi nahý. Objevila jeho mocný a pořádně tvrdý poklad. Ohmatala jsem celou jeho délku a stiskla jeho pevný odvod. Několikrát jsem si s jeho pokladem pohrála. David hlasitě vzdychl.
"Můj bože, ty jsi ale rošťanda." Propaloval mě pohledem. Dala jsem mu najevo, že je mi jeho společnost velmi příjemná.
Vrhl se na mě. Vzal mě do náruče a rychle se mnou někam mířil.
"Jen nám poskytnu více soukromí. Jsi pro?" zmohla jsem se jen na přikývnutí.

V rychlosti jsme se objevili v nějaké místnosti. David mě položil na postel. Vše prohledal a zamkl dveře. Ode dveří si mě prohlížel a pomalu se jako lovec blížil mým směrem. Jeho magnetismus a charisma se mi dostalo pod kůži. Byla jsem tak vzrušená. Točil se semnou celý svět, pohled jsem měla lehce zamžený. Ale jeho přítomnost mi dodávala podivný klid.

"Jsi velice nádherná, ale nečekal jsem v tobě takovou tygřici." Šel směrem k posteli.

     Klekl si a přitáhl si mě za nohy k sobě. Dotýkal se mých nohou po celé délce. Nevynechal jediné místečko. Pohladil můj zadeček a jedním pohybem nahoru mi svlékl můj top. S rozšířenými zorničkami si mě prohlédl. Věnoval mi smyslné polibky na krk. Pak jeho rty obkroužily mé ňadra i bradavky uvězněné v podprsence. Lehce sál a kousal mé bradavky. Pravou rukou se dobýval kolem punčoch k mým krajkovým kalhotkám. Lehce se prsty dostal pod okraje a pomalu hladil mé tajemství. Za velmi příjemných hrátek, jsem přišla o kalhotky. Pak jeho příjemná váha těla vyplnila můj rozkrok a položil mě na záda. Věnoval mi velmi omračující polibek. Pak trošku povolil sevření a já se dostala nad něj. Rozepnula jsem mu zip u kalhot a pomalu svlékla. To že je bez spodního prádla jsem již věděla. Hezky jsem se na něj usmála a sledovala možné protesty v jeho tváři. Nenašla jsem žádné.
Jemně jsem ho uvěznila mezi má stehna a pohodlně jsem se usadila na jeho mocný nástroj. Který mě odnesl do krajů blaženosti a zapomnění. Pak mou mysl zahalila tma.

  Když jsem otevírala těžká víčka, a olízla rty s nepříjemnou pachutí. Zahalil mě pocit děsu. Slyšela jsem nekolika tónové hrápání a nekolik různých dechů.Vzpomínala jsem,kde jsem a co se stalo. Bála jsem se zaostřit. Bolelo mě celé tělo. Řezavá a štiplavá bolest tryskala z mého rozkroku. Odvážně jsem pomalu otevřela víčka a snažila se zaostřit v šeru místnosti. Ležela jsem jen v krátké sukýnce na velké posteli v místnosti plné spících lidí. Vedle mě leželi dva nazí kluci, které jsem ani nepoznala. David nikde.Přepadl mě tísnivý pocit úzkosti, strachu a pocitu na zvracení. V rychlosti jsem našla své svršky a snažila se prudce dýchat a objevit Davida. Prohledala jsem snad všechny místnosti, ale nikde jsem ho nenašla.

S pocitem velké bolesti a nevědomím jsem se vydala domů. Pohltil mě tak velký strach. Přemítala jsem co se stalo.
"Jak jsem se dostala do postele s tolika lidmi. Kde byl David? Jak to že jsem byla nahá?"Bože tolik otázek, na které neznám odpověď. Co teď budu dělat.

Přiběhla jsem domů a svůj žal smyla v horké koupeli. V mé mysl byla neskutečná díra, kterou jsem nemohla vyplnit. Třeba dostanu nějakou odpověď od Denisy.
Jenže mi nebere telefon….Co se to jen stalo..

Doslov:
Měsíc utekl jako voda. Čas tak rychle utíká, ale nejde vrátit zpátky.Mou černou díru v mysli se mi nepodařilo vyplnit.
Denisa se semnou spojila až v neděli večer, protože si náramně užívala s Radkem kamarádem Davida. Mě večer na párty vůbec neviděla a Radek nic neříkal.Ve škole jsem Davida potkala, ale ani mě nepozdravil. Ba na mě ani nepohlédl.Nemohla jsem to pochopit.Že by mi dal něco do pití?Nebo jsem se natolik opila, že jsem si představu o něm jen vysnila?
V následných dnech Denisa po vyslechnutí mého příběhu, hledala možné odpovědi. S Radkem dospěli k názoru, že David není dobrý člověk. Dívek už zneužil více. Dal mi drogy do pití, vyplnil mi sen a pak mě nechal na pospas skupině opilců. ještě že si nepamatuju co se stalo.
Jenže mé problémy neustaly, jen se náramně zvětšily. Protože můj měsíční cyklus, se nedostavil.Čekala jsem celých 5 dní. Nakonec jsem zamířila do lékárny a koupila těhotenský test.Ono ráno zakalily můj vysněný život dvě čárky..neřešitelného osudu…


***
perlička:

Možná varianta..
  Když jsem otevírala těžká víčka, a olízla rty s nepříjemnou pachutí. Zahalila mě sice silná bolest hlavy a kroutícího se žaludku. Ale vítězil nad tím plně spokojený uvolněný pocit.
Mé unavené tělo objímala Davidova paže. Jeho blízkost byla tak příjemná. To teplo a pocit bezpečí. Zažívám zároveň nejhorší opici a neskutečně nádherný pocit naplnění.
 "Už jsi vzhůru, ty moje dračice? Citím jak se ti změnil dech.Jsem už vzhůru nějakou chvíli, ale chtěl jsem si užít tento pocit."
"Ano právě před chvíli jsem procitla. A mohu říci, že se mi dnešní ráno moc líbí."
"Nehci nám kazit dnešní krásný pocit, ale teď jsem si něco uvědomil. včer mi touha po tobě zatemnila mysl. A tvá příjemná opilá a odvážná nálada, zanechala následky. nestihl jsem ani vytáhnout kondom. Vůbec netuším, jestli jsem si dal pozor."
Na chvíli mě omráčil pocit strachu po vyslovených slovech, zalapala jsem po dechu. Ale Davidova ruka mě silněji stiskla...
"Jen jsem chtěl dodat, že kdyby se něco stalo, nejsi na to sama."

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Malé Ošklivé Dievča Malé Ošklivé Dievča | Web | 1. října 2010 v 22:06 | Reagovat

Erotické podtexty mě baví! Kdybych měla čas, tak čtu jak divá! Bohužel dnes ti jen napíšu, že máš fakt pěknej design a uložím si na tento článek odkaz... :D
Ten des je fakt geniální! :D

2 Nariel Crash Nariel Crash | Web | 1. října 2010 v 22:13 | Reagovat

[1]: Och..díky ;-)

3 Megan Megan | Web | 1. října 2010 v 23:14 | Reagovat

Tož hezký příběh, ale mělo to dost rychlý spád a určitě bys tím nikoho nepohoršila :-)

4 Nariel Crash Nariel Crash | Web | 2. října 2010 v 9:32 | Reagovat

[3]: Tož dík, to jsem měla vplánu..rychlý spád..ono tak totiž funguje..:-D
Vem si případ třeba z diskotéky či letní zábavy..
Měla jsem známou a ta zvládla 4 chlapy za večer:-D (v poměru asi mezi 21-01:30hod) síla co ??
Tak se nediv..dnes žádná předehra a shůzky..ale hups na to!!:-D

5 Nariel Crash Nariel Crash | Web | 2. října 2010 v 9:42 | Reagovat

[3]:Juj a ještě jsem zapoměla opomenout...Už tak je to moc dlouhé a přečte to tak jeden člověk z 10:-( néli z 20:-(
Tak kdybych to moc natahovala, nepřečetl by to snad nikdo a dělit na kapitoly jsem to nechtěla:-D 8-)  ;-)

6 Megan Megan | Web | 2. října 2010 v 20:26 | Reagovat

[4]: Jasný, tak to se nedivím.... ono v dnešní době je všechno moc rychlé, ale že tam nemáš žádné detaily, před kterými by bylo nutno varovat ;-)
[5]: Ale houby... prý 1 z 10... jak jde o erotiku, čte každý :-D . Toho bych se nebála...

PS.: promiň mi to odpoledne, nebyla jsem doma...

7 Andrej Andrej | 3. října 2010 v 14:57 | Reagovat

To se ti fakt stalo? ???  ;-)

8 k-leere k-leere | Web | 4. října 2010 v 16:03 | Reagovat

wow!! Miluju erotické příběhy a tenhle mě nadchl.. druhý konec by možná byl pohádkovský ale ten, který jsi zvolila byl realističtější a tím i zajímavější.. moc se mi to líbí!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
tvorba-n.blog.cz
Layout©Nariel-2011/03|Font: Jellyka-Le grand saut; Bernard MT Condensed;
tvorba-n.blog.cz