Navštěvníci teď tu bude spousta kritiky..Neboť musím dohnat resty a splnit sliby.

Pořád ve frontě..

8. září 2010 v 14:54 | © Nariel |  Bla bla
Ahojte lidičky..omlouvám se, že jsem se dlouho neozvala. Nemám teď stabilní internetové připojení:-( Během 14 dní bychom měli přejít na jinou technologii, tak doufám že to vyjde..

Teď momentálně jsem v naší obci v knihovně..Už teď mi tu dýchá dalších 5 lidí na záda..Nervózně poskakují a huhlají si pod nos..(Přitom mám zaplacenou půlhodinu) a oni se snaží mi to pořádně znepříjemnit..

To je fakt šílené stát ve frontě a dožadovat se normálního spojení se světem..Když kolem vás je kupa otravných lidí. Mám chuť jim něco od plic říci..

Doufám že stihnu přednastavit pár článků, neboť tento PC se odmítá spojit s mou fleškou..(Pořád nějaké problémy)

Navíc jsem stále bez pořádné práce..a už mi to leze na mozek..Jsem naštvaná na celý svět. Tolik životopisů a absolovovaných pohovorů a výsledek?!

Prostě žádný..čeká tam dalších nejmíň 30 lidí na tu samou pozici jako já...prostě pořád jak ve frontě...(Jako za komunistů..fronta na ovoce:-() Pořád stojím a nevím jestli se na mě dostane..

Bohužel kvůli mým domácím závazkům, neobstál návrh na odstěhování..(Vážně už bych neunesla začínat někde úplně od znova, tady už jsem vypotila tolik potu a nadějí abych zde mohla žít..)

Jen nadějné práce a pochopení se mi nedostává..(Vše se opět zdraží, na sociálce nedostanu ani korunu) BTW jako bílej člověk může klidně chcípnout, hele už mě to vážně dost štve..už od skončení školy makám za minimální mzdu škudlím a poctivě pracuju, doslova si odtrhuju od huby abych si pořídila nějaké zázemí a na sociálce mi pak klidně řeknou "šak to nepotřebujete to prodejte!!Mám chuť vraždit! Nepotřebuji varnou konvici, žehličku..??!! Jo z toho určitě zaplatím poplatky..Fakt jako mě to štve..stát vyhazuje miliardy  a na domácí čechy se nedostává..)
Politici klidně prohlásí že za 15 000Kč by ani nevstávali..Ale že víc jak polovina národa vstává za usraných 7800Kč..to už nikoho nezajímá..Tak potupená a malinká..dívají se na mě přes prsty..jako na odpad u popelnice..

Už se zase rozčiluju nad svým podělaným životem....tak radši jdu něco nachystat..nebo budu půlhodiny trhat mokrej papír abych se uklidnila..

Diskuze:
-Jaký vy máte názor ..na rozvoj v české republice..Budete se po škole ucházet o místo u nás..nebo ujedete za hranice ?
-Byly jste někdy vedeni na Úřadu práce..jaké máte zkušnosti?
-Myslíte že má cenu studovat..když chcete kariéru rozvíjet v české republice?Nebo vám stačí tzv. tlačenka či holkám postel..?
-V jakém oboru si myslíte že se nejlépe hledá práce ?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Megan Megan | Web | 8. září 2010 v 19:33 | Reagovat

Jako ono ucházet se o místo u nás je prostě na houby snad pro každého, kdo nemá nějakou tu příbuzenskou tlačenku. Buď je člověk moc mladý - tzn. nemá zkušenosti. Pak už má pár zkušeností, relativně je stále mladý, ale zase má děti. No a ve finále, když už má odrostlé děti a dokonce i dost zkušeností, tak je zase starý... no to je vyhlídka na 3,1415926535...
O ÚP mi radši ani nemluv. Jako kvůli práci jsem se tam ještě nedostala, však víš, jsem studentka, ale když jsem tam šla někoho doprovodit... no děs a hrůza!!! Přijdeš v osm a odejdeš ve tři odpoledne, přičemž ti ještě odpočatá nalíčená úřednice vynadá, že nemá čas... (no jo, lakujeme si nehty, pijeme kafíčko, plkáme s kamarádkami,... :-x )

Tak myslím, že už i ta postel je v dnešní době holkám úplně k ničemu. Dneska jsou ti chlapi trošku chytřejší a na dosti postech jsou ženy... A ty taky moc nevyužívají příležitosti pašovat klučíky přes svoji sukni. Jinak co se týče těch studií, tak je to dobré nejspíše pro zabití času. A kdo má trošku za ušima, tak se vrhne na studium medicíny, nejlépe zubní lékařství, a prchne do ciziny. Český lékař je pro cizince levný a na druhou stranu si český lékař přijde na větší $$.

Medicína - lidi budou nemocní furt; školství - děcek je po babyboom opravdu dost,... no a tak především kolem potravinářství. Jíst se chce furt. Ovšem to je taky poněkud hůře placené :-? ...

2 Sovenka.blog - Nika Sovenka.blog - Nika | 10. září 2010 v 0:56 | Reagovat

- Tak to neviem ale aj na slovensku je to na prd.. a naši bežia ku vám do čiech..
- Nie nebola.. som SZČO
- Ani k tomuto sa neviem vyjadriť ale asi je to fakt na hovno keď to píšeš.. Maturita bez vysokej školy je v tejto dobe akorát tak na jednu vec pokial nemáš papier.. nakoniec ti stačí obyčajná učnouka a prácu ti dajú skôr..
- Hmm.. na stavbách takže mi diskriminované ženy si môžeme vieš čo..

3 mummy mummy | Web | 11. září 2010 v 21:22 | Reagovat

Na Úrade práce som bola vedená, keď som odišla z vysokej školy a predtým som si vždy myslela, že existuje na to, aby ľuďom našiel prácu. Ale o tieto ilúzie som rýchlo prišla, akurát som vypisovala kopec papierov, ale na pohovor ma neposlali žiadny. Pohovory, na ktoré som išla, som si našla sama, ale pravdaže 19-ročnú bez skúseností nechcel nikto. Len teda do jednej firmy ma zobrali, ale prevádzku ešte nemali otvorenú (pohovory robili v predstihu) a povedali, že sa ozvú neskôr.. Medzitým som jednu ponuku odmietla s tým, že už prácu sľúbenú mám a potom mi len zrazu prišiel mail, že ma nevybrali.... Jediné, čo mi ÚP vybavili bola absolventská prax (neviem, či to máte aj u vás), to som chodila pol roka na 4 hodiny denne na daňový úrad, zakladala som papiere a tak za 1 700 Sk na mesiac.. Potom som si našťastie prácu našla (aj keď to bolo po známosti, ale to len preto, že som 5 mesiacov zastupovala človeka, čo bol na dlhodobej PN, bola to viac-menej brigáda, potom som išla na inú vysokú školu.
No a všade sa píše, že najlepšie sa uplatnia IT technici atď, ale na to človek musí mať bunky. A keďže ja som vždy bola skôr na humanitné vedy, tak si môžem ísť pískať a nie informatiku študovať.

4 Nariel Crash Nariel Crash | Web | 12. září 2010 v 21:04 | Reagovat

Moc díky za podporu a komentíky..
Vidím že je to všude stejné...
nezbyde mi než doufat a tvrdě bojovat..A pořád zkoušet..

Díky za vaše zkušenosti, postřehy a názory..

5 alenka15987788 alenka15987788 | Web | 1. října 2010 v 13:55 | Reagovat

JÁ se nudím :D

6 alenka15987788 alenka15987788 | Web | 21. října 2010 v 17:42 | Reagovat

Hodně dobré

7 alenka15987788 alenka15987788 | Web | 1. února 2011 v 17:07 | Reagovat

Super článek, Díky.

8 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 30. srpna 2011 v 15:25 | Reagovat

Chceš vyhrát super telefon Nokia E7? Podívej se na http://raketka.cz/soutez-o-telefon-nokia-e7 a hlasuj(zabere to max 1 minutku) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
tvorba-n.blog.cz
Layout©Nariel-2011/03|Font: Jellyka-Le grand saut; Bernard MT Condensed;
tvorba-n.blog.cz