Navštěvníci teď tu bude spousta kritiky..Neboť musím dohnat resty a splnit sliby.

Září 2010

Dada a Ivka photoblog

26. září 2010 v 15:36 | © Nariel |  Na přání
Avatar pro Dadu a Ivku
Právě jsem dodělala a donastavila vzhled na přání. Dada a Ivka mě mile poprosily o vzhled. Byla troška volné chvíle, tak jsem jim vytvořila nový vzhled na blogu.
Fotky, obrázek květiny a berušky mi zaslali sami..chtěli koncept těchto čtyř obrázků. Navíc chtěli něco tónovaného do hněda.
Holkám se náhled vzhledu líbil, tak jsem dodělala klikačky a oddělovače.
Jsem moc ráda, že se holkám moje práce líbila. Ono totiž vytvořit a nastavit takový vzhled zabere nějakou činnost a navíc čas.
Na vzhledu použit font "Papyrus" a "Eras demi ITC"
Doufám, že tam holkám vzhled vydrží aspoň tři týdny. Neboť nerada zahazuji svůj čas a práci. Zrovna navíc teď volna moc nemám.
Pokud chcete nechat svůj názor, můžete...Samozřejmě nejsem žádný kouzelník i já se teprve učím.Ale myslím, že jsem si poradila docela dobře...Opět den za dnem...

24. září 2010 v 21:49 | © Nariel |  Bla bla
Óóóó nebojte se, lidičky, žiju. Sice jsem teď v mírné náladě. Tak na chyby neberte zřetel, píšu rychle.Neboť zábava v plném proudu a na mě čeká pití. Chlazené rulandské šedé.. hmmm dobrota.. K tomu slaný sýr a nějaké hrozny..no lidi ..zase jenom jím...

Navíc jsem vás chtěla informovat, jak to probíhá v nové práci. No koletiv, naprosto užasnej. Moje milé dvě kolegyně, mě pořád rozmazlují...Vaří mi kávu, nosí vitamíny (hrozny a broskve).. čokoládové bombony a dneska chlebíčky. Lidi už jsem jak koule. Jen jím a sedím:-( Ale nedali mi nic, co by povzbudilo můj mozek. Z ostatních lidí ve firmě, už je jen spousta chlapů..ti jsou  celkem vpohodě. taky spousta nových tváří. A vcelku s většinou zatím vycházím.

Z těch dvou kolegyni, co se mnou přímo spolupracují. Znám z minula jen jednu. Ta druhá je nová. Ale je velmi milá srandovní a velice chytrá. Bože ta má IQ tak 160. Působí tak neohroženě a nad věcí...Samozřejmě tím mé já trochu upadá...Ale zase mě už párkrát pochválila, tak nejsem nejspíš tak špatná..je to totiž naráz strašné kvantum informací..nejde to všechno vštřebat, ale snažím se seč můžu.

Teď zrovna si užívám domácí večírek...Puštěná hudba..topím lehce v krbu.. Chladím dobré pití..Společnost mi tu dělá hezký a vtipný chlap...zrovna na mě dělá obličeje s banánem a anglickou..lidi od smíchu mě bolí břicho..Jako sladkej čert..nevím jak dlouho vydržím psát. Taky vykládá moc dobrý vtipy, ale ty rozhodně nemohu publikovat..No vidím že možná bude i striptýz..wow..tak si utíkám užívat..Zrovna hraje má oblíbená skladba..jdu si skrknout dobrého pití a užívat si své společnosti..Mějte se hezky a užijte si krásný zatím nedeštivý večer...
 přeje
Nariel

Vnitřní síla..

21. září 2010 v 18:29 | © Nariel |  Blog.cz
Tohle téma týdne si opravdu nemohu nechat ujít. Mám konečně naději, ža napíši normální článek.
Tak jdu do toho a podělím se s vámi o svůj náhled..

"Naděje" je víra, která nám umožňuje doufat ve splnění svých přání, snů a očekávaných situací. Znamená vždy něco lepšího. Nejde uchopit, ani ji nejde ukrást. Je to jen náš pocit. Ale v lidech nechává silné kouzlo. Někdy stačí jen to slovo vyslovit a člověk má hned lepší pocit. Nachází dál důvod žít a bojovat s nepřízní osudu. Může očekávat, jemný nádech štěstí, který někde v dálce čeká.

Naděje nejde použít jako zbraň, ale je velmi silná. Dokáže stmelit jednotlivé lidi a osudy, ale i celé národy a lidstvo jako takové. Naděje jako taková je spojena s dalšími pocity a vlastnostmi, které ji ucelují. Dodávají ji onu plnost.

Naději bych spíše přiblížila ke slovu dar. Protože někdy naděje přijde od druhého člověka, ne od osudu. Je dobré obdarovat jiného člověka a způsobit mu tak na tváři onem krásný úsměv a jiskřičky štěstí v očích. Když vidíte že přišlo něco, naco tak dlouho čekal. Naději bychom měli rozdávat, samozřejmě ve zdravé míře. (Tímto nemyslím, třeba koupit někomu ponožky nebo parfém. Ale že třeba někomu darujete ledvinu. Prostě že se vzdáte něčeho svého, aby jste umožnili štěští někomu jinému. Nenásilně, jen protože chcete.)

Je opravdu těžké najít slova, kterými bych definovala tu vnitřní sílu a pocit očekávání. Můj život byl naplněn nekonečnou nadějí.

Můj osud je a byl velmi těžký. Držela jsem se oné naděje, jako tonoucí stébla. Tolik jsem doufala, ale nikdy k uspokojení mého přání nedošlo a už ani nedojde. Ale nejtěžší okamžik je, když vás naděje opouští a vy v ní přestanete doufat. Je to jako by, nějaká vaše část umírala. Pak buď přijde smíření, nebo zatracení. Vždycky jsem si myslela, že naděje je tu vždycky, že nikdy neodejde. Ale naději můžete ztratit. Já ji ztratila. Bylo to velice těžké. Odešla z mého života a nechala mě bezmocnou. Ale mohu říci, že časem jsem se smířila se svou situací a naději už nepotřebuji. Nedoufám v nic. Jsem jen vděčná za každé ráno a uplynulý den. Snažím se prožít každý den a každou minutu. I na špatném hledám to dobré. Mohu vám říct, že ikdyž nikdy nenaplním své sny, jsem i tak šťastná. Našla jsem svůj vnitřní klid a smířila se s osudem. To byla má výhra.


Možná to je moje naděje.. velká vnitřní síla..

Díky za pozornost..
Nariel

Kritika pro Fairu

20. září 2010 v 20:00 | © Nariel |  Kritika
Další odvážlivec na seznamu je Faira

Faira chce znát celkový názor na blog, jak působí jak se čte a na svou tvorbu..

Tohle je pouze můj názor, nemusí se shodovat s vaším náhledem. Každý vnímame jinak, tohle není ospravedlnění, pouze vysvětluju.
klik celý článek

Kritika pro An(N)dy

20. září 2010 v 19:00 | © Nariel |  Kritika
Další odvážlivec na seznamu je An(N)dy

An(N)dy chce znát názor na svůj blog, grafiku a fotografie.

Tohle je pouze můj názor, nemusí se shodovat s vaším náhledem. Každý vnímame jinak, tohle není ospravedlnění, pouze vysvětluju.
klik celý článek
©Nariel http://tvorba-n.blog.cz

Jak vytvořit oddělené boxy v menu..

19. září 2010 v 16:34 | © Nariel |  Návody na PS
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz
Opět a zase se ptáte jak jsem docílila takhle oddělených boxíků jako mám v menu. Není v tom žádná věda.

Mám pro vás návodek..jak by měl vypadat vzhled a kouzlo oněch  boxíků.

Na ukázkový layout se nedívejte, je tvořen na rychlo takže žádná sláva.

Opět záleží na vaší fantazii, boxíky mohou vypadat jakkoliv. Důležité jako u nastavení je přesné rozřezání jednotlivých částí a přesné nastavení.

Jak zprůhlednit oddělovače ve Photofiltr Studiu

19. září 2010 v 15:42 | © Nariel |  Návody na PFs
Moc pěkné oddělovače jdou vytvořit i ve Photofitr studiu. Pomocí tvarů a masek.Dokážete divy. Jen se nebát. Velice hezky a decentně působí i obyčejná linka.

Oddělovače, či cokoliv jiného si ve Photofiltru i zprůhledníte.


Pokud máte vytvořený  obrázek-oddělovač. Můžete začít. Fígl je v tom, že musíte nejdříve doplnit průhledné pozadí, aby se vám otevřeli možnosti.
Vrstva=vložit nové pozadí=průhlednost podle výběru

Jak vytvořit oddělovače..

19. září 2010 v 14:13 | © Nariel |  Návody na PS
Ahoj..Spousta z vás, se pořád vyptává, jak vytvářím oddělovače. Nemusíte mít z ničeho strach. Je to velice jednoduché, záleží jen na vaší fantazii. Nebojte se a zkoušejte, žádný učený z nebe nespadl.
Mám pro vás základní návod..

Oddělit text můžeme kdekoliv, na stránce, v menu, v horním i dolním boxu..
Proto rozměry oddělovače musíte přizpůsobit velikosti, menu nebo stránky.

Oddělovač můžete vytvořit ve velikosti 1px (pouze linka)
Tento oddělovač má 2px jen na ukázku aby jste měli přehled.

Oddělovač můžete vytvořit jakýkoliv, můžete ořezat nějaký obrázek či nápis, použít jakýkoliv tvar. Oddělovač může být plný, nebo zprůhledněný tzv. že jeho konce se budou ztrácet.

http://tvorba-n.blog.cz ©Nariel

http://tvorba-n.blog.cz ©Nariel

Sním, s otevřenýma očima..

16. září 2010 v 19:16 | © Nariel |  Blog.cz
Toto téma, je mi moc blízké. Sním totiž v noci i ve dne a s otevřenýma očima. Utíkám do světa svých snů, jež mi vnukly vjemy okolo mě, které vnímá celé mé tělo. Řadím se do kategorie, velmi citlivých lidí, teda aspoň v jistém smyslu..no..?! To jen tak na začátek pro vaši informaci...

Noční kouzlo....
Už jako dítě jsem milovala tmu, prostě svůj klid nádherné samoty. (Nepotřebovala jsem lampičku na ochranu. Já tmu přímo vyhledávala.Nějak mě uspokojovala, její moc.) Celý den po různých skopičinách a učení, jsem se těšila na to, až zalezu do svého pelíšku. Ke svému velkému medvědovi s kterým jsem se dělila o svou postel. Hezky jsem se uvelebila a koukala do tmy. Jak si oči začaly zvykat na rostoucí tmu, rozeznávala jsem různé tvary. Vždy to ve mě vyvolalo nějakou představu. A já ji ve své fantazii, žačala dávat tvar vysněného příběhu. Samozřejmě jako dítě, mě tato činnost brzo unavila, ale moje představy byly tak intezivní, že můj mozek reagoval na dané podněty. A v noci za krásného spánku, mou duši a mysl obohacovaly krásné příběhy. Prožívala jsem osudy dětských hrdinů v říších fantazie. Moje možnosti byly neomezené. Měla jsem svou dětskou představivost, nebyla naplněna jizlivostí a bolestí. Jen hezkými dojmy.. Vždy jsem se vzbudila plna energie a neskutečně šťastná..(Samozřejmě s postupem času jsem tuto schopnost začala ztrácet, protože se do mých snů, dostávalo moc reality.)

S přibývajícím věkem, samozřejmě mé sny dostaly jiný charakter. Ale snažila jsem se vždy před spaním, ulítnout mimo realitu a popustit uzdu své fantazii. Ikdyž mé sny pořád měly takové nevinné kouzlo příběhu, začaly se do nich pomalu vkrádat vjemy z mého prožitého dne. Čím více nových věcí jsem objevila, tím více působily ve snech. Někdy se tak sny staly zmatené a nesouvislé, někdy nabraly až děsivou realitu.

Že by lepší časy...

15. září 2010 v 17:42 | © Nariel |  Bla bla
Tak mí návštěvnící, že by se na mě usmálo štěstí?! No uvidíme. Dnes jsem byla poprvé v nové práci. (No není nová , jako nová...ale už jsem tam pracovala před dvěmy lety.) Teď už se jedná o stabilnější a více propracovanou firmu. Mají více vylepšení, než bylo za mě, ale takké více práce. Takže za celou pracovní dobu, se nestihnete skoro ani vyčůrat.

Ikdyž jsem spoustu věcí zapoměla. Na první den to nebylo tak strašné. Byl tam skvělý kolektiv, ale vedoucí byl a je šílenec. Je to nervní puntičkář, který má tak přořízlou pusu, že když zařve, rozpadají se okna. (To je jediné, co mě na té práci děsí. Zase psychitská újma. Budu vysílená do morku kostí, abych mu mohla odolat.) Ale potřebuju peníze a jsem rozhodnutá udělat vše, abych to vydržela. Bude to teď hodně učení a zodpovědnosti. Ale aspoň neumřu blbá....

Teď jsem hodně zlenivěla, ale možná si to namlouvám . Protože jsem pracovala 2 roky v jiném odvědtví a připadám si taková nevědomá. Ale snad všechny ty nové informace vstřebám a práci si udržím...

Hned jsem byla vtažena do kolektivu. Hned mi nabídli sobotní výlet do divadla v Praze na představení "Karmen" s celodenní vycházkou po Praze. Byla jsem šťastná jako ratlík. Ale jen v duchu, na venek jsem nedala nic znát. A to je dobře. Jelikož když jsem přišla domů a pochlubila se drahé polovičce...Hned má nálada skončila na bodu mrazu. V sobotu nikam nemůžu, musím hlídat klempíře, kteří nám přijdou dělat střechu. Takže jsem naštvaná jak sviňa..no co už..Aspoň budou rýny na baráku a nebude mi čůrat voda za krk..:-D

Do divadla budu muset zajét jindy..(A hned jak mi sebral zábavu, tak první myšlenky..) Vlak by byl stejně drahej..A chodit někkde celý den v podpadkách. Pak utratit za jídlo. A ještě jít pak pěšky domů. protože by mi ujel onen divadelní vlak na cestě domu. No a na taxi rozhodně nemám...Takže radši budu koukat na klemípře..no ???!!!

Tak jdu něco sníst, neboť jsem za celý den snědla jednu tatranku a myslím že brzo omdlím hlady.
Tak zatím..

Layout "Čarodějův učeň 2010"

13. září 2010 v 21:04 | © Nariel |  Filmová a literární předloha

"The Sorcerer's Apprentice - Čarodějův učeň

Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz

Tak jelikož jak víte, již jsem tenhle filmík viděla.Už jsem dělala i Wallpaper. Tak jsem si říkala, že bych mohla udělat i Layout. Nicolas Cage je vážně k nakousnutí. (S těmi dlouhými vlasy, je vážně k sežrání) No z filmu jsem moc nadšená nebyla. Celkově  na mě dojem neudělal.Krásné kostýmy, efekty a humorné hlášky, ale zajímavé pouze na začátku a na konci..
Nemusíte se hned rozličovat, každému se líbí něco jiného. Tohle je pouze můj náhled.

Tak tady slibovaný layout..Je takový jednodušší. Ale má své kouzlo.  Zipka neobsahuje návod, pouze rozřezaný lay a psd soubor na popisku. Pokud by si někdo nevěděl rady jak ho nastavit (ikdyž je to jednoduché), písněte na můj email Tvorba-n@seznam.cz ráda pomohu.Pokud by někdo měl zájem o font s tímhle vzhledem a nemohl ho najít..popisky mu udělám, do emailu napsat co je potřeba.
Bonusky ve formě oddělovačů a popisky.
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz

BTW: Pokud chce někdo použít jen popisku, může. Samozřejmě nevydávat za své..díky.

We have all the charm in the heart..Všichni máme kouzlo v srdci.. (Můj výpotek)

Aktualizace:

Nastavila jsem ho na blog. (Ale omlouvám se není to na 100%. Blog.cz nereaguje na mé příkazy. Takže nemohu vytvřit dodatečný návod k nastavení. Doplním jakmile to bude možné.Záhlaví jsem navíc obohatila animací. Nepoužívat samotnou!
Credit:
Photoshooty z filmu jsem našla na http://allmoviephoto.com
Použit font Algerian..(Bohužel stáhnete jen jako placený font, možná kdo bude hledat, najde free - Já ho mám v rámci svého programu.Můžete nahradit nějakým jiným.)

Podzimní nádech..

12. září 2010 v 14:25 | © Nariel |  Šatník blogu
©Nariel http://tvorba-n.blog.cz
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz
Ahojky miláčkové..Jelikož sluníčko nechce již zpoza mraků vyjít, je čas na změnu.(trošku bych lhala, V obědním čase začalo sluníčko krásně hřát, jdu se vyhřívat jako želva)
Podzim je plný nádherných barev, odstínů a hlavně vyrtkavého počasí. Musela jsem pro svého blogového miláčka v rychlosti vymyslet jednoduchý převlek. Abych vás-návštevníky dostala do příhodné nálady...
K tomuto vzhledu mi pomohly hlavně vektorky-icony nebo jak to nazýváte. Neodolala jsem protože výtvory jsou, krásné, přesné, barevné a prostě mě okouzily.
Vzhled má jednoduchý směrový charakter..s kapkou přírody. Dufám že se vám změna líbí. Myslím že blogu to prospělo..

Jak jste na tom vy..s tímhle ročním obdobím??
Já mám podzim rozhodně ráda, už jen kvůli těm barvám...

Credit:
vectors..staženy na Gfxtra.com
Listí, beruška, jeřabiny,žalud a plakát listí..http://www.gfxtra.com-Sheela83
Fonts Bookman Old Style
Copperplate Gothic
Monotype Corsiva
©Nariel http://tvorba-n.blog.cz

Wardfordský příběh - Světlo naděje XV.Kapitola

11. září 2010 v 19:27 | © Nariel |  Wardfordský příběh
Aktualizace: Chtěla jsem nastavit nový vzheld..Ale "blog.cz" mě vůbec neposlouchá a dělá si co chce..Už mě to sere...jdu spát a seru na to !...fix

Zdravím vás milí čtenáři. Uvolněte se a nechte se pohltit poutavým ale smutným a zároveň šťastným podmanivým.. příběhem z Wardfordského panství...
XV.Kapitola

Vše je jednou poprvé...

8. září 2010 v 18:55 | © Nariel |  Blog.cz
Moc pěkné téma týdne, velice rozsáhlé..Hlasovala jsem pro něj již dříve..Teď se k němu musím vyjádřit..

Poprvé je totiž široký pojem, vše co jednou uděláme a co zažijeme je vlastně poprvé. Můžeme mít kladné a radostné vzpomínky, ale i špatné a smutné..
Poprvé může být i lehce radostně nervózní, s tím že nevíme co nás čeká. Ten krásný pocit zatím nepoznaného, který se záhy mění nastálou situací a novým objevem.

Poprvé...:
- Kdy se otevřou naše oči a spatří krásné obrysy a barvy...
- Kdy uslyšíme zvuky přírody a svůj vlastní tlukot srdce...
- Kdy uděláme první pohyby a pocítíme sílu našich svalů...
- Kdy pochopíme sílu vlastního názoru a pohledu svých očí..
- Kdy se zamilujeme...
 - Kdy zradíme kamarády, nebo někomu ublížíme...
- Kdy nám někdo ublíží...
- Kdy se srovnáváme se změnami svého těla..
- Kdy nás překvapí první menstruace... (holky)
- Kdy nás překvapí první mokrý sen... (chlapci)
- Kdy ochutnáme polibek..
- Kdy ochutnáme moc rozkoše a milování...
- Kdy bojujeme s pocitem vyzkoušet zakázané...
- Kdy překročíme hranici svých možností...
- Kdy řešíme následky svých chyb...
- Kdy zrodíme nový život...

atd..

Je prostě spousta poprvé. Malých a velkých situací a zážitků, které obohacují překvapivě náš život. Někdy nejsme  se svými poprvé spokojení, ale dám nám to sílu zkusit to znovu, nebo se poučit z nastálých chyb.
Já pořád objevuju kouzlo nových situací. A staré zážitky si uchovávám ve svém srdci. Obohacují i můj nynější život...

Ikdyž spousta mých poprvé nedopadla vyloženě snově idealisticky. Jsem nakonec moc ráda, že dopadly takhle a udělaly ze mě to co jsem...
Vždy když vzpomínám, mé oči zahalí lehký film, který se změní v malou mlhu slz. Vytvoří upřímný, něžný úsměv na rtech a rozproudí můj krevní oběh. Srdce tluče jako o závod a já mám nepopsatelný pocit... krásný pocit..

Nemusíte mít obavy, když se vaše vysněné situace odliší od těch skutečných. Nikdo nemůže vědět co ho čeká a jak se jeho okolí zachová. Snažte se vždy na situaci najít, to pozitivní...
Pokud je situace velmi záporná..Nebojte vše odnese čas a vy se tomu jednou zasmějete...

Samozřejmně některé poprvé by člověk neměl nikdy ani zažít. Takové situace a zážitky mohou člověka strašit celý život. Je to jen na něm jak situaci překoná a co si z ní vezme..Každopádně nemohu nikomu říci, že to přejde a že zapomene. Nikdy nejde zapomenout, jen s postupem času se můžete na vše dívat jinak..

Přeji vám ať vám vaše poprvé, splní vaše sny...
©Nariel

Pořád ve frontě..

8. září 2010 v 14:54 | © Nariel |  Bla bla
Ahojte lidičky..omlouvám se, že jsem se dlouho neozvala. Nemám teď stabilní internetové připojení:-( Během 14 dní bychom měli přejít na jinou technologii, tak doufám že to vyjde..

Teď momentálně jsem v naší obci v knihovně..Už teď mi tu dýchá dalších 5 lidí na záda..Nervózně poskakují a huhlají si pod nos..(Přitom mám zaplacenou půlhodinu) a oni se snaží mi to pořádně znepříjemnit..

To je fakt šílené stát ve frontě a dožadovat se normálního spojení se světem..Když kolem vás je kupa otravných lidí. Mám chuť jim něco od plic říci..

Doufám že stihnu přednastavit pár článků, neboť tento PC se odmítá spojit s mou fleškou..(Pořád nějaké problémy)

Navíc jsem stále bez pořádné práce..a už mi to leze na mozek..Jsem naštvaná na celý svět. Tolik životopisů a absolovovaných pohovorů a výsledek?!

Prostě žádný..čeká tam dalších nejmíň 30 lidí na tu samou pozici jako já...prostě pořád jak ve frontě...(Jako za komunistů..fronta na ovoce:-() Pořád stojím a nevím jestli se na mě dostane..

Bohužel kvůli mým domácím závazkům, neobstál návrh na odstěhování..(Vážně už bych neunesla začínat někde úplně od znova, tady už jsem vypotila tolik potu a nadějí abych zde mohla žít..)

Jen nadějné práce a pochopení se mi nedostává..(Vše se opět zdraží, na sociálce nedostanu ani korunu) BTW jako bílej člověk může klidně chcípnout, hele už mě to vážně dost štve..už od skončení školy makám za minimální mzdu škudlím a poctivě pracuju, doslova si odtrhuju od huby abych si pořídila nějaké zázemí a na sociálce mi pak klidně řeknou "šak to nepotřebujete to prodejte!!Mám chuť vraždit! Nepotřebuji varnou konvici, žehličku..??!! Jo z toho určitě zaplatím poplatky..Fakt jako mě to štve..stát vyhazuje miliardy  a na domácí čechy se nedostává..)
Politici klidně prohlásí že za 15 000Kč by ani nevstávali..Ale že víc jak polovina národa vstává za usraných 7800Kč..to už nikoho nezajímá..Tak potupená a malinká..dívají se na mě přes prsty..jako na odpad u popelnice..

Už se zase rozčiluju nad svým podělaným životem....tak radši jdu něco nachystat..nebo budu půlhodiny trhat mokrej papír abych se uklidnila..

Diskuze:
-Jaký vy máte názor ..na rozvoj v české republice..Budete se po škole ucházet o místo u nás..nebo ujedete za hranice ?
-Byly jste někdy vedeni na Úřadu práce..jaké máte zkušnosti?
-Myslíte že má cenu studovat..když chcete kariéru rozvíjet v české republice?Nebo vám stačí tzv. tlačenka či holkám postel..?
-V jakém oboru si myslíte že se nejlépe hledá práce ?

Ulítlá květinová práce..

1. září 2010 v 17:09 | © Nariel |  Nenakódované
Ahojte moje zlatíčka, doufám že se máte lépe nežli já..Ikdyž většině z vás začala škola, tak asi moc rádi nejste co..? (Nezoufejte, vše plyne rychle jako voda, za cvhvíli budou prázky, vánoce, pololetí, prázky a máte klíííd). Pro ostatní návštěvníky, kteří již nejsou školou povinní, přeji aspoň pohodu a štěstí..

Trošku jsem si hrála..je to taková jednoduchá nic neříkající rychlovka. Vyšel z toho layout..řadím ho do sekce nenakódovaných. (Nemám teď bohužel čas ho rozřezávat a nastavovat na blog). Možná později aspoň vytvořím ořez a dám ho ke stažení. Kdyby to někomu zvás opravdu nešlo a nevěděli jste si rady. Napište mi na email tvorba-n@seznam.cz budu se vám snažit pomoci.
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz

Autorem krásné fotografie květin je Preludium (fotku jsem našla na DA..-jen aby jste věděli kam míří odkaz)
Autorem vlněných brushů, které jsem použila je Gigistar
Jinak vše ostatní je součástí photoshopu a má práce. Dodělala jsem i popisku do menu přidávám ji sem...
Font si zvolte jaký chcete...
Byla bych vám vděčná kdyby jste do zápatí použili tento credit:


Aktualizace: zde můžete stáhnout nařezaný layout (Pozadí může být fixované, nebo pokud si ho prodloužíte-může být rolované)STAHUJ
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz
©Nariel
tvorba-n.blog.cz
Layout©Nariel-2011/03|Font: Jellyka-Le grand saut; Bernard MT Condensed;
tvorba-n.blog.cz