Navštěvníci teď tu bude spousta kritiky..Neboť musím dohnat resty a splnit sliby.

Srpen 2010

Tak už to konečně ukousni..

30. srpna 2010 v 18:44 | © Nariel |  Bla bla
Ahoj..tak dnes jsem trávila čas s blogem a už jsem úplně vyřízená, jak na mě pořád kouká reklama (animace) se zadkem a nápisem trhej..

Ze začátku mi to přišlo i celkem vtipné. Ale posléze jsem se nad tím zamyslela a nedopracovala jsem se k pointě...

To je reklama na nějaký/á:

* držák na mobil, který se i za extrémních vibrací neutrhne a skvěle drží...

* reklama na přísavný displej, který taky samozřejmně udrží celý telefon a neupadne i za extremně silných vibrací..

* reklama na mobil se kterým se hubne...Jeho displej vám za mohutných vibrací jí váš tuk z pozadí..
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz
Tak už to konečně ukousni...nebo spíše utrhni!

Kyselá sladkost, že by ?

29. srpna 2010 v 14:20 | © Nariel |  Fotky
Dnes brzo ráno začala doma práce. Musela jsem osít písek, nanosit vodu, zabalit okna. Posléze držet desky a na to se začalo omítat. (Začala má činnost otroka..přines-podej-podrž)

Počasí je tedy fakt šíleně aprílové. Z teplé bundy jsem se vyslekla do kraťasů a tílka a za pět minut do nepromokavého pláště. Grr.

Až skončila nejnutnější pomoc přidavače-já. Tak volala zahrádka. Utrhla jsem cuketu a udělala z ní oběd. (Dnes byl smažený den. Americké brabory, smažená cuketa s červenou řepou.)

Počasí mě tedy dosti rozhodilo. Chvíli teplo,z ataženo, větrno, déšť. Kýchám pořád jako osel. Hned po obědě, jsem začala na zahradě trhat naše velkoplodé ostružiny. Vypadají táák lákavě, ale problém je, že ty sladké jsou již plesnivé. Ty jedlé jsou bohužel kyselejší. Ale nejde tomu odolat, vždy když jsem utrhla větší ostružinu, hned jsem ji zhltla a předvedla tak příjemný kyselý škleb. Je to taková zvláštní kyselá trpkost, ale až plod v ústech rozdrtíte-rozmělníte a chvíli cucáte, kyselost se přelije ve sladké pokušení a to je to neodolatelně přítažlivé..Co vás nutí pořád ochutnávat, ikdyž začátek není zrovna příjemný. Za druhé to taky ale i příjemně osvěží.

Layout "Flower Land"

27. srpna 2010 v 19:25 | © Nariel |  Tématické
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz
Tak a je tu pro vás ke stažení můj minulý vzhled. Spousta návštěvníků se ptala jestli bude ke stažení, tak vám vyhovím..
Složka obsahuje příslušné obrázky (popisky do menu či do rozcestníků), oddělovače, a návod k nastavení..
Samozřejmě jsou tam i psd formáty na vlastní rubriky či rozcestníky.
Tento vzhled se mi moc líbil, doufám že udělá radost i vám..Krásný obrázek vytvořila Daphne a hned jak jsem ho uviděla..musela jsem tvořit a vzniklo z toho tohle..však ho znáte


Credit:

Lidičky omlouvám se, že tak pozdě, ale našla jsem tento článek v rozepsaných. Ups chtěla jsem ho zveřejnit, nevím proč se mi tam tak schoval. "Kdo nemá v hlavě, má v nohách" Sice velice nepřihodné přirovnání. Tak mě omluvte, teda aspoň ti co toužili po tomto vzhledu, že je tak pozdě. Díky za pochopení.
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz

Kritika pro Hráblíka

27. srpna 2010 v 19:05 | © Nariel |  Kritika
Další odvážlivec na seznamu je Hráblík

Hráblík chce znát názor na svůj blog a tvorbu tvořenou z povídek a různých jiných psaných forem.

Tohle je pouze můj názor, nemusí se shodovat s vaším náhledem. Každý vnímame jinak, tohle není ospravedlnění, pouze vysvětluju.
klik celý článek

Chvilka s Čarodějovým učněm...

25. srpna 2010 v 19:55 | © Nariel |  Blendy
Nedávno jsem viděla upoutávku na premiéru do kin "Čarodějův učeň". Zalíbila se mi, protože jsem četla i knihu jsem tedy zvědavá na toto nové ztvárnění. Hraje tam i můj oblíbený herec Nicolas Cage (Který už je v tomto hereckém byznysu velice dlouho. Ale uchvátil mě teprve zjevem a rolí ve filmu Conair a třešničku na dortu tomu dodal svým výkonem ve filmu Tváří v tvář. "Och taky jsem chtěla cucat jeho jazyk", ale podle jedné zmiňované herečky smrdí jako bezdomovec. Každopádně nemohu soudit. Ale tehdy mě každopádně okouzlil.)

Vytvořila jsem tady ten rádoby wallpaper. No v konečné fázi nevypadá tak jak jsem si představovala, ale není ani hroznej. Takže ho tu máte..

"The Sorcerer's Apprentice - Čarodějův učeň - Wallpaper"
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz

Melodie srdce

25. srpna 2010 v 14:48 | © Nariel |  Blog.cz
Opět je tu čas na téma týdne. Navíc toto téma týdne je určitě blízské každému člověku.

Hudba dokáže pohladit duši, zvýšit sebevědomí, vytvořit úsměv, najít radost z pohybu, okouzlit, vyléčit depresi a jiné..dobré účinky

Někdo může namítnout "Mám hudební hluch, neumím zpívat." Ale to, že neumíte noty nebo máte nakřáplej hlas neznamená, že nemůžete hudbu cítit.

Hudba no asi spíše zvuky už tu byly od nepaměti. Určitě už pravěcí lidé si pro zkrácení dlouhé chvíle vydávali zvuky, aby jim práce či dlouhá chvíle rychleji utekla..

Postupem času se žačaly tyto zvuky ucelovat a tvořit melodii (spousta skladatelů se nechává inspirovat, ševelením větru, hučením vodopádu, zpěvem ptáků a dalšími úkazy přírody).

Tato živá melodide, je všude kolem nás stačí se zastavit, zavřít oči v klidu dýchat a nechat  seunášet zvláštními zvuky, které tvoří tuto nekonečnou  melodii..


Předveď svůj talent

25. srpna 2010 v 9:52 | © Nariel |  News oznámení
Zdravím vás mí příchozí, jsem porodce v této soutěži o hledání talentů (Hunting for talent). Budu velice ráda když se zapojíte a předvedete své originální já. Vy všichni jste něčím vyjmeční, tak se nadechněte a ukažte se světu. Budu se těšit na vaše výtvory. Váš talent vám otevře nové možnosti.
HfT2010

V této soutěži máte možnost ukázat něco neobvyklého, neuvěřitelného, zdánlivě nemožného, jedinečného, prostě sám sebe a svůj výjimečný talent! Nezáleží na věku ani národnosti. Tento velkolepý projekt spojí oba národy a jejich bloggery. K tomu všemu ti stačí pouze dělat i nadále to, co tě baví. Stačí pouze blogovat, psát povídky, fotit komixy, natáčet videa nebo vytvářet blogové layouty. Vítěz této Talentshow získá velmi lákavou odměnu, která bude až do odvolání zahalena velkým tajemstvím.

Tento projekt není napodobeninou Česko Slovenské Talent Mánie, sloužil pouze jako inspirace k vytvoření této jedinečné Talentshow. My ti dáme šanci ukázat, co vše umíš a dokážeš na svém blogu, ty nám jen musíš dát příležitost to v tobě najít! Všichni, a to bez výjimky, máte v sobě jedinečnost, která je vlastní každému na míru.

Protože každý jsme se narodili jako originál, a né jako kopie! Proto jsem si jistá, že šanci má každý z Vás, i když si to sami o sobě nemyslíte. Vím to proto, že to vidím na Vašich blozích, jaké píšete napínavé a originální povídky, fotíte úžasné a kvalitní fotky a tvoříte dechberoucí designy. Takže nechci tady vidět komentáře typu "nemám talent", protože to není pravda!

Tak neváhej a přihlaš se!
Vybrat si můžeš celkem z 5 soutěžních kategorií:

  • Psaná tvorba - (povídky, básničky, komixy, pohádky, vtipy,...)
  • Grafická tvorba - (layouty, blendy, bannery, avatary, ikony,...)
  • Umělecká tvorba - (kresby, modely, fotografie, časopisy,...)
  • Multimediální tvorba - (videoklipy, seriály, filmy, animace,...)
  • Projektová tvorba - (soutěže, programy, rádia, ankety,...)
Více informací a přihlášky v celém článku.


Kritika pro Niku

23. srpna 2010 v 18:31 | © Nariel |  Kritika
Další odvážlivec na seznamu je Nika

Nika chce znát názor na svou grafiku a designy. Její blog znám dlouho a musím něco vysvětlit, tak to trošku rozšířím..

Tohle je pouze můj názor, nemusí se shodovat s vaším náhledem. Každý vnímame jinak, tohle není ospravedlnění, pouze vysvětluju.
klik celý článek


Kritika pro Kappu

23. srpna 2010 v 17:36 | © Nariel |  Kritika
Další odvážlivec na seznamu je Kappa

Kappa chce znát názor na blog a svou tvorbu. Její blog jsem vůbec neznala, ale snažila jsem se objevit co se dalo..

Tohle je pouze můj názor, nemusí se shodovat s vaším náhledem. Každý vnímame jinak, tohle není ospravedlnění, pouze vysvětluju.
klik celý článek

Vůně ricinu..

23. srpna 2010 v 16:07 | © Nariel |  Bla bla
Takže aneb jak probíhal sobotní "Moped cup" s vůni ricinového oleje a někdy pořádného smradu z výfuků...

Předem se omlouvám, fotečky nedopadly vůbec dobře. Bylo tam strašně moc lidí a najít dobré místo byl problém, hlavně kvůli slunci. To mi zkazilo skoro všechny fotky..

Ale naštěstí jsem nahrála i nějaké videa..předem se omlouvám za kvalitu..bylo strašlivé vedro a já byla trošku veselejší a technika na sluníčku taky žádný zázrak..

Takže jdeme do toho. Rodinka v hojném počtu přijela asi v 10:00. Nejdřív byla exkurze po stavbě..děti z toho měli ohromný zážitek...

Kritika pro Uzavřenou..

23. srpna 2010 v 12:46 | © Nariel |  Kritika
Další odvážlivec na seznamu je Uzavřená

Uzavřená chce znát názor na blog a svou tvorbu. Její blog jsem vůbec neznala, ale snažila jsem se objevit co se dalo..

Tohle je pouze můj názor, nemusí se shodovat s vaším náhledem. Každý vnímame jinak, tohle není ospravedlnění, pouze vysvětluju.
klik celý článek

A je tu mopedcup...pařím!!

20. srpna 2010 v 21:11 | © Nariel |  Bla bla
Ahojte, miláčkové..
Ale dnes jsem se dostala k PC až teď. Měla jsem totiž kupu zařizování..

"Víte jak pohostit rodinu ..když máte v peněžence 13 Kč? Myslím, že se mi to zítra i tak povede.."

Zítra totiž u nás jako každý rok začíná tzv. "Mopedcup" (Kozí dechy..staré mopedy:-D). Jezdí se na dvě skupiny jedna skupina má ty mopedy upravené (Vylepšený motor a tak,jedou opravdu rychle.) a druhá ne..(to jsou  staré jedoucí šroty, bez úpravy..)

Jede se na 7 kol v normálním provozu. Takové kolečko skládajících se z okolních 3 vesniček, asi 38km dohromady. A protože bydlíme v dosti náročném kopcovitém terénu, je to jak pro závodníka, tak hlavně pro stroj hodně náročné. Navíc se vždy na centrále (Kde sedí většina fanoušků a povzbuzovatelů, musí závodník zastavit a znovu se rozjet..Některé stroje tak po 3 zastavení odmítnou jet dál.) Ale je to hodně zajímavé nechybí pády, ulítavající součástky (šlapky, řidídka, pedály apod.) v rámci soutěže je do někdy docela ostré. (Minulý rok například lehce mžilo a byla kosa..a u upravených strojů v cílové zatčce v zápalu dosebe narazili dva závodníci a škaredě se odřeli a vjeli do lidí..nic k smíchu..ale okolní diváci a  aktéři to vzali bojovně a sportovně se smíchem)

Takže, rozhodně zábava nebude chybět..ale co mám dělat s návštěvou..ta bude chtít jíst a pít..No to bych nebyla já abych si neporadila, že?

Co jiného my zbylo, než jít do lesa na hříbky..(našla jsem bár babek a nějaké slizáky) ty jsem doma potom naložila do mého specielního láku. Pak jsem se šla proběhnout s pejskem a nakradla jsem na poli kukuřici..Část uvařím..(jen se solí a máslem) zbytek jsem naložila do takového salsy salátu s rajčaty ze zahrádky..(do zítřka to získá grády)

Pak jsem nasedla na kolo a u cesty jsem lovila trnky a špendlíky. natrhala jsem i tašku jablek..(ať žije železo a spady z výfuků:-D) Ovoce bude jen tak na zob..Ale jablíčka ugriluju a ze zbytku udělám mošt. Zachránili mě i kozičky (černý bez) uvařila jsem limonádu..(Kurňa to je síla, doufám, že je to nezabije..)

nakonec jsem z mrazáku vyndala poslední kus vepřového boku a naložila na zítřejší grilování..Udělám takovej špíz..(masa málo, hodně zeleniny-ještě že máme zahrádku-ať žijou papriky,kedlubny a brambory.)

Nezbude mi než doufat, že se náštěva bude dobře bavit..S alkoholem je to horší musí dovést návštěva..Mám poslední půllitr vodky..
Teď akorát chystám hudbu, ať to můžu roztočit. Pořádně zapařím a zvednu si náladu.
jedu právě na skladbách od "Inny" kurňa to je pařba, brknu do toho nějakou Lady Gagu, pro bráchu nějakej "feat" a pro rodiče trochu starší skladby a boží rock.

Takže lidi právě hážu tanec, takže kdo chcete trsněte si se mnou. Za chvíli budu na ICQ.

Juj ještě musím nabít baterky abych mohla fotit , ať z toho taky něco máte..
tak přeji vám krásnej víkend..
papa jdu trsat..
Nariel

Nemám prostě slov..

19. srpna 2010 v 16:30 | © Nariel |  Bla bla
Tento necelý týden je neskutečný, dnes mi ale došla trpělivost..

V pondělí jsem byla na 4 pohovorech (za takový rozsah bych se nemusela stydět, ale je k ničemu, stejně nic nevyšlo) Aby jste to trošku pochopili, hlásila jsem se na pozici:
*Vedoucí úseku ovoce a zeleniny k kauflandu
*Prodavač elektra v Okay
*Poradce v dětském domově pro tělesně postižené děti
*vedoucí jedné nejmenované jednoty..
(V požadavky na tyto pozice jsem splňovala, ale prostě nenenene)

Kritika pro Terezu Matouškovou

17. srpna 2010 v 21:55 | © Nariel |  Kritika
Další odvážlivec na seznamu je Tereza Matoušková

Tereza chce znát názor na blog a svou tvorbu. Její blog jsem vůbec neznala, ale snažila jsem se objevit co se dalo..

Tohle je pouze můj názor, nemusí se shodovat s vaším náhledem. Každý vnímame jinak, tohle není ospravedlnění, pouze vysvětluju.
klik celý článek

Strach má velké oči..

17. srpna 2010 v 20:24 | © Nariel |  Blog.cz
Opět nastává čas se vyjádřit k tématu týdne. Tentokrát je jím "strach"..

Jak já se na něj dívám, jak mě ovlivňuje, co mi dal a vzal? To se dozvíte, ráda se s vámi podělím o svůj názor.

Musím říci, že jako malá jsem se bála normálních věcí. Když na mě někdo zařval.."Bubák". Byla ve mě opravdu maličká dušička. Ale ten strach byl takový, jakoby patřil do mého vývoje a já měla objevit jeho sílu a postavit se mu. Bylo to jako přelud, né opravdový strach. Řekla bych jen vidina strachu.
Těď když se dívám zpětně na své děství, nevěřím tomu, co jsem byla schopná všechno udělat, bez nejmenšího zaváhání..(Nejspíš proto, že jsem si neuvědomovala možné následky) To až s přicházejícími lety, jsem začala objevovat co je to strach, ale o tom až později...

Jako dítě jsem se bezhlavě vrhala do všem možných nezbedáren. Chodili jsme krást třešně a různé jiné ovoce..já vždy vylezla na nejvyšší strom či plot a bez pocitu nebezpěčí..jsem objevovala tento hřích..Skákali jsem ze střech garáží, zvonili na zvonky a pořádali bitvy..(Vůbec jsem si nelámala hlavu, že bych mohla spadnout ze stromu, či při seskoku špatně dopadnout a zlomit si tak nějakou část těla..Tohle mě nikdy nenapadlo)

* Největší žážitek mám, když jsme poprvé stály na lyžích. (Já před sebou vůbec neviděla ty muldy a obrovskej sráz..prostě jsem se bavila..Nevěděla jsem co jsou obavy a strach..Moje ego a malý mozeček viděl možnost nové zábavy a vždy tak nutil moje tělo k extrémům..)
* Nebo na prvím táboře Bobřík odvahy. Nikomu bych tenkrát nepřiznala, že jsem měla strachy sevřený zadek..Ale věděla jsem, že to čekalo všechny děti a tak to spíš byl strach s neznámého..Další bobřík odvahy..To už jsem věděla do čeho jdu a strašila jsem naopak vedoucí:-D (A brala jsem to tak, že jsem hrdina s hrabrým srdcem)


 Ovšem jak přicházely roky a já objevila zákeřnost světa. Začala jsem se bát úplně všeho.
Obávala jsem se své reakce reakce okolí na mě, či mé tělo. Začala jsem se bát noci a všelijakých zvuků. Začala jsem se bát odmítnutí, samoty, smrti blízkých i ze života samotného..Už to nebyl přelud, ale sžíravá panická hrůza, která mi sevřela útroby. (Už jsem nebyla jak malé dítě, viděla jsem možné následky a kalkulovala je..)

Ale samozřejmě jsem i odvážná. Každý kdo zažívá strach je i nadruhou stranu odvážný, protože se mu postaví. Každý zažíváme pocit strachu a obav zčehokoliv. Jen se mu nesmíme poddávat.  Mé oči spatřily moře smutku, bolestných a strašných situací, co útočily na mé smysly, srdce, tělo i mysl. Vždy mě strach totálně sevřel a překvapil, ikdyž jsem se tomu snažila předejít, stejně přišel. Ale mohu říct, že to k tomu prostě patří, strach má přijít, protože ten kdo se bojí, má co ztratit. Ikdyž si to nechce přiznat. A za každou cenu, bude každý se strachem bojovat, řekla bych že nás strach udržuje bdělé, abychom si dávali větší pozor. Strach je velmi důležitý. Bez něj by vznikl obrovský chaos.


A na závěr jen říkám, že do konce života se budu pořád něčeho obávat. Ale těší mě to, strach uvítám jako svého společníka, protože tak objevuju své vnitřní já a potřebu i odvahu sama v sebe. Každopádně taky díky němu nepodceňuju své okolí a činy..
Ikdyž se držím i věty.."Kdo neriskuje, nic nemá"
Takže asi simbióza těchto protikladů, je prostě život..

Přeji hezký den

A nebojte se "Strach má velké oči...je pro Vás tím chybějícím kouskem sebezáchovy."

Nariel


Vitamíny..png

16. srpna 2010 v 23:10 | © Nariel |  Format png
Ahojky mám tu pro sbírkaře png formátu 25 obrázků ovoce a zeleniny v rozlišení 300pdi a velikost obrázků od 1000px nahoru. Dalo mi to pořádně zabrat..mám oteklé zápěstí..
A musím říci, že tyto dobroty se vždy hodí, kdyby jste věděli co já všechno u té práce snědla, by jste nevěřili:-D Asi jsem se předávkovala..

Omlouvám se náhled je tvořen jen ve Photofiltru Studiu a při změnšení obrázků o 300% to vypadá jakoby to bylo nekvalitně ořezané což mě tedy docela mrzí..Ale nevyhodím z okna celodenní práci.
V balíčku najdete ovoce i zeleninu plus mísu (Višně, jahody, hrušky, hrozny, granátové jablko,limeta atd.)

Doufám že se někomu budou hodit a ocení tak moji snahu..
Ořezané obrázky jsou bez efektů.

Není upír..jako upír..

12. srpna 2010 v 18:06 | © Nariel |  Blog.cz
Tak, je tu další téma týdne k vyjádření. Sice jsem pro něj nehlasovala (já hlasovala pro kopírování), ale rozhodně se k němu vyjádřím. Netuším kdo se mnou bude souhlasit či nikoliv. Ale v momentálním  novém světě, dostal téma upír nádech, až se s filmováním upíří ságy od Stephenie Meyer.

Samozřejmě vím, že i předtím společnost znala upíry, ale byli to většinou lidi, které vampirismus nějakým způsobem zajímal. Teď po nich blázní kde kdo..
A nemyslete si, že odsuzuji onu posedlost upíří ságou. Já naopak jsem před věky, četla ony knihy a vždy čekala urputně nedočkavě na další díl. Líbil se mi tenhle, jakoby lidský náhled. Autorka měla skvělý nápad a hezky psala, četlo se to jedním dechem. Tato kniha otevřela i jiné možnosti..(Jako čtenář preferuji knihu před filmem. Mám totiž takovou teorii. Knihu si můžu přečíst několikrát. Vždy bude jiná v důsledku mých pocitů. Budu onem příběh, prožívat několikrát, pokaždé z jiného úhlu. Protože fantazie-představy jsou neomezené. Ve filmu je to bohužel dané. Vidíte ho několikrát, ale už ta vize nejde změnit.)

Ale samozřejmě nebyla první. První dalo by se říci něžný upír se svědomím, který nechtěl zabíjet a býti tak monstrum..byl v mém podání Brad Pit ve filmu "Interviu s upírem". Taky velice krásné ztvárnění.
(O našem filmu s Rudolfem Hrušinským, se taky musím zmínit. I mezi krvelačnými chtivými upíry, byli ti co se mohli ovládat).

Každopádně nemohu skutečně říci, že upíři jsou mýtus. Jen myslím, že u většiny lidí funguje velká fantazie. Přirovnávali si tak tuto podobu (netopýra-vampira-člověka), k činům a skutkům které nedovedli zdůvodnit a nebo potřebovali obhájit své jiné zvyky a touhy...(Lidé mají totiž různé touhy.)

Už samotný hrabě "Dracula" podle historie, neměl nikdy co dočinění s vampirismem. Každopádně netuším jak to doopravdy bylo. A trocha fantazie rozhodně nikomu neublíží.

Já mohu říci, že mě dle historie imponují, upíři klasici..Co nesnáší sluneční svit, nemilují česnek a kříže. Působí na ně stříbrné kulky a kolík. Tahle představa se mi líbí..Dokud necítí krev, není to šelma...Jeho pudy ho ovládnou, až při pocitu hladu, nebo blízkosti krve..
Ráda čtu různé knihy s upířím podtextem a sleduju filmy jako každý. Rozhodně se mi na každé knize i filmu vždy něco líbilo..Ale čeho je moc, toho je příliš. Nic se nemá přehánět..

Je težké zastat nějaký názor. Jakou asi může mít upír povahu, nebo nemusí mít žádnou. Může mít jen žízeň..
Opravdu netuším..má představa je asi takováto. Určitě jsem nakloněna..spíše stinné stránce. Jsou to prostě záporní jedinci.. (Ale jako u normálních lidí, při rozdvojené osobnosti, nebo i různé povahy lidí..) se může vyskytnout upír..co má tak silný charakter že s onou proměnou bojuje..Ale dle mě je to opravdu malé procento..
Upír je prostě velmi silný a zákeřný tvor, který nemá svědomí. Jde jen za svým pudem..jako šelma..a nejspíš se řídí heslem přírody.."Vyhrává ten silnější.."

Bohužel nejsem fantasta  a nejsem ani bázlivá..Realitu, kterou jsem viděla a prožila..mě nutí se dívat na věci odtažitě ..něco jako agenta Scullyová:-D

Tak mohla bych psáti ještě dlouhý článek, ale jak znám dnešní mládež..málo kdo to stejně přečte..

Nikomu neberu jeho ideály a sny. Zastávejte názor který máte, já vám ho nevyvracím..

©Nariel

Kritika pro Drynu

11. srpna 2010 v 22:12 | © Nariel |  Kritika
Další odvážlivec na seznamu je Drynaツ Mercedes Corvin

Drynaツ Mercedes Corvin chce znát názor na blog, její grafickou tvorbu a jiné aktivity na blogu. Její blog jsem objevila také před nějakým časem a velice mne upoutal jiným náhledem a pojetím tvorby a blogového světa.

Tohle je pouze můj názor, nemusí se shodovat s vaším náhledem. Každý vnímame jinak, tohle není ospravedlnění, pouze vysvětluju.
klik celý článek

Kritika pro Anastaziu

11. srpna 2010 v 19:44 | © Nariel |  Kritika
Další odvážlivec na seznamu je Anastazia

 Anastazia chce znát názor na blog, její grafickou tvorbu. Její blog jsem objevila nedávno a velice mne upoutal svou originalitou a kreativním náhledem.

Tohle je pouze můj názor, nemusí se shodovat s vaším náhledem. Každý vnímame jinak, tohle není ospravedlnění, pouze vysvětluju.
klik celý článek

Lehká mánie..

10. srpna 2010 v 23:53 | © Nariel |  Šatník blogu
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz
Ahojky mí návštěvníci. Protože v mém životě žádná pozitivní změna nění. Tak udělám aspoň změnu blogovou...
Tři dny jsem se léčila, něco mě dostalo, nevím co to bylo, ale dalo mi to pořádně zabrat. Když už jsem se dostala z postele, cvičily se mnou mdloby..
Léky mi bohužel vůbec nepomohly, neboť jsem na ně špatně reagovala. Dnes konečně po dlouhé době jsem navštívila PC, ale vždy jen na etapy, než se mi udělalo špatně a já se musela odebrát zpět do postele..
Chtěla jsem aspoň něco vytvořit, tak doufám že po celodenní trhané námaze, to bude stát za to.

Moje drahá polovička mi dovezla lískové oříšky..(miluju všechny ořechy), ale vůbec jsem na ně neměla chuť. Ale rozhodně na mě počkají a pak si je náležitě vychutnám..
Už se taky těším, na normální ořechy, až budu mít zase flekaté ruce..(budu muset koupit nějaké citrony).

Kruci už to prdím!
Takže nebudu to svádět na svou indispozici, celý se mi tozjíždí, snažila jsem to lépe ořezat, ale asi mlžím, jsem levá nesedí to. A už mě to nebaví opravovat, připojení mi snad někdo krade, protože tak dlouhé načítaní v blogovém nastavení jsem ještě neviděla..Nebo mi dnes není souzeno..Tak to opravím a6 mi bude lépe..no co už nejsem dokonalá..Ani se mi nechce nastavovat minulý layout, tak jsem si myslela jak to bude dobré..a zase jsem to nedotáhla..fix..budu muset udělat novej..Tak se omlouvám..už nemám sílu na nic..

Vectorové ikony jsem získala na http://www.freshwap.net/867/dl/hazelnuts
Použité fonty:
Having writ autor Hypo Typo
Juice ITC Bohužel netuším kdo je autor, font jsem dostala v balíčku od Microsoft
Pristina Bohužel netuším kdo je autor, font jsem dostala v balíčku od Microsoft
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz
tvorba-n.blog.cz
Layout©Nariel-2011/03|Font: Jellyka-Le grand saut; Bernard MT Condensed;
tvorba-n.blog.cz