Navštěvníci teď tu bude spousta kritiky..Neboť musím dohnat resty a splnit sliby.

Wardfordský příběh - Světlo naděje XIII.Kapitola

23. července 2010 v 16:49 | © Nariel |  Wardfordský příběh
Zdravím vás milí čtenáři. Uvolněte se a nechte se pohltit poutavým ale smutným a zároveň šťastným podmanivým.. příběhem z Wardfordského panství...
XIII.Kapitola


   Tristan odpočíval a čekal na vhodnou chvíli pro své tajné představy. Za necelé dva dny, se mu tato chvíle naskytla. Spatřil Lisu, jak vyjela z brány hradu na koni. Aniž by cokoliv řekl zbytku skupiny, sedl na koně a jal se Lisu pronásledovat. Sledoval ji nenápadně, pořád čekal, jestli za ní někdo nevyrazí. Ale štěstí mu přálo, byla sama.

   Lisa se hnala tryskem na své oblíbené místo k potůčku na palouku kousek od lesa. Asi 3 míle na západ od hradu. Nechala si větrem ovívat tvář a plně si užívala svobodnou jízdu na koni. Byla tak šťastná. Konečně si může protáhnout tělo.
Dojela uhnaná, ale šťastně uvolněná k potůčku. Koně nechala pást na palouku a sedla si na velký kámen. Vyzula si boty, svá chodidla svlažila v chladivém potoce. Svou mysl uvolnila, nechala ji naplnit představami a sny o Darrenovi.

Najednou její sny vyrušil něčí hlas.
"Dobrý den milady, jsem ochromen vaši čistou krásou."
"Coo?! Prrosím??" Zakoktala se Lisa
"Kde jste se tu tak najednou vzal?" a zvědavě si Tristana prohlížela. Byl holohlavý a statný, působil drsně sebevědomě, měl v sobě takovou zvláštní přitažlivost.
"Sledoval jsem vás." Pronesl klidně Tristan a došel až k Lise.

Lisa začala najednou pociťovat menší strach a paniku, ale snažila se to na sobě nedat znát.
"Proč jste mě sledoval? A kdo jste?"
"Sledoval jsem vás, protože k tomu mám své důvody, víc vám říkat za tím nebudu. Á abych nezapomněl, jmenuju se Tristan, Liso."
"Vy znáte mé jmé…"
Nestačila Lisa dokončit větu, protože ji chytily Tristanovi ruce. Zprudka ji postavil, přitiskl k sobě. Pevně ji objal a drsně smyslně políbil.
Lisa dezorientovaná jeho prudkostí, se sice snažila bránit, ale byl silnější. Nemohla než nechat si plenit ústa jeho drzým jazykem. Jemně sál její horní ret a doslova si s ní pohrával. Na chvíli by tomu kouzlu snad i podlehla. Kdyby jeho jednání nebylo tak troufalé a bezohledné. Navíc ona je zadaná.
Začala sebou šít.
"Co to děláte?! Já jsem vdaná žena, Pane.!"
"Ale, ale my se rozčilujeme. Jsi tak rozkošná a sladká. A to říká kdo, že jsi vdaná, moje broskvičko?"

Lisu zasáhl blesk vědomosti, tohle není náhoda, tenhle mě nenechá odejít.
"To říkám já a můj slib, který jsem dala. Víc vám vysvětlovat nemusím, Pane!" Drsně se do Tristana obořila.

Tristan se usmál a klidně se ohnul Lise pro boty.
"Tristan, zlatíčko, jmenuju se Tristan."

Rychle obul Lise boty a svázal ji ruce. Jejího koně přivázal ke stromu, aby na hradě zjistili, až co nejpozději, co se to vůbec stalo. Vysadil si ji před sebe do sedla. Lisa se bránila, ale bylo to marné. Svými prudkými a divokými pohyby jen rozdráždila Tristanova citlivá místa. A jasně dal Lise najevo, jak si to užívá.Lisa zrudla studem a přestala se bránit. "Však počkej, já ti uteču, to si nemysli." Spřádala v duchu plány na útěk.

Lisa se snažila pozorovat okolní krajinu, aby zjistila, jakým jedou směrem. Než se nadála, obklíčila je banda chlapů.
"Jé šéfe, tak vy jste ji ulovil."
"No to je ale kus, že si s ní hned pohrajeme." Řvala na Tristana banda.
"Na to zapomeňte! O tuto holubičku se postarám jen já.! Rychle sbalte věci, zahlaďte stopy! Co nejrychleji odjíždíme.! Rozuměli jste!" Ledově křičel Tristan na svou bandu.

Ze sedlové brašny vytáhl šátek a zavázal jím Lise oči.
"To aby tě nenapadlo, se moc rozhlížet."

Během několika málo okamžiků, se skupina dala na cestu. Všichni věděli, kam míří, až na Lisu. Tu začal pohlcovat strach a beznaděj. Nechtěla se těmito pocity nechat pohltit, začala tedy přemýšlet o plánu na útěk. Samozřejmě nevědomost a Tristanovi narážky spolu s jeho troufalým chováním, nedodávaly Lise klidu. Opravdu se začala bát.

Darrenovi den bez Lisy, vůbec neutíkal. Už teď mu moc chyběla. Těšil se opět na společně strávené chvíle. Jen co se chýlil čas k večeři, začala Darrena svírat divná úzkost.
"Jak to, že Lisa ještě není doma? Doufám, že se jí nic nestalo."

Ale tento pocit, ho čím dál více pohlcoval. Neztrácel tedy čas. Věděl, že Lisa jela na své oblíbené místo. Takže se hned vydal tím směrem. Poháněl koně k větší rychlosti, aby zahnal pocit strachu a úzkostí deroucí se mu z hrudi.Jen co dojel na palouk k potůčku a viděl uvázaného koně. Trošku se mu ulevilo.

"Liso! Miláčku, kde jsi? Už je moc pozdě, měl jsem o tebe strach. Kde jsi?"

Jenže se mu nikdo neozval. Na jeho slova, mu odpovídalo pouze ševelení lesa a nic neříkající ticho. Prohledal každý kout, ale Lisu neobjevil. Došel ke kameni u potoka a všiml si dvojích stop. Hned ty větší začal zkoumat a nestačil se divit, co objevil. Jeho útroby na moment
sevřela ohromná panika. Někdo Lisu naložil na koně a odjel s ní pryč. Sledoval stopy, které ho dovedly, do uklizeného tábora nedaleko u hradu. Tady číhali a využili jeho nepozornost.

"Sakra, mělo mi hned dojít, že ta svatební návštěva těch opilců, nebyla pouze náhoda."
Rychle zamířil do hradu, aby všem sdělil, co se stalo.

Všichni zděšení tím, že Lisu někdo unesl. Hned a bez váhání se tedy zapojily do skupiny, která se vypravila únosce sledovat.
Ale hned v táboře nastal problém. Ven z tábora vedly hned troje stopy. Worik i Darren byli za jedno. Stopy na sever a západ jsou na odvedení pozornosti. Únosci se vydali na východ a mají nejméně půl dne náskok. Skupina tedy vyjela na východ. Worik i Darren se v duchu modlili, aby je jejich intuice nezklamala.

Tristanova skupina spolu s Lisou, jen na třech koních uháněla v rychlosti dle domluveného plánu směrem na západ…Kde po určitém úseku, otočí směrem na východ.
Tristan věděl, že skupina, která mířila na východ, brzy změní směr na jižní. Ta co jela na jih, počká na skupinu, co se k nim ze západu přidá. Pěkně pronásledovatele potrápí, on bude mít zcela volnou východní cestu, radoval se v duchu.
Už mu pod smyslností jeho nákladu a blížící se nocí, začaly utíkat myšlenky. Tolik se těšil, až se jí zmocní. Konečně, získá co chce. Nikdo ho nezastaví!


Pokračování příště

Autr příběhu: ©Nariel

Zakázáno dál volně šířit a vydávat za své!


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Silver♥Rose Silver♥Rose | Web | 23. července 2010 v 17:29 | Reagovat

Proč proboha píšeš tak úžasně????? Co nejdřív napiš další díl!! Úžasný, moc se mi to líbí.. doufám, že ten hajzl Tristan chudince Lise nic neudělá..

2 Nariel Crash Nariel Crash | Web | 23. července 2010 v 17:40 | Reagovat

[1]: Děkuju (červenám se) úžasné to není, mám tam spoustu chyb, ale rozhodně to má něco do sebe..
No s tím Tristanem se nechej překvapit.. 8-)  ;-)

3 Temprence Temprence | E-mail | Web | 23. července 2010 v 22:10 | Reagovat

Moc hezky se to čte, děj je zajímavý a naprosto nečekaný.  Těším se na pokračování :)

4 Nariel Crash Nariel Crash | Web | 23. července 2010 v 22:32 | Reagovat

[3]: Díky já se taky těším:-)

5 Megan Megan | Web | 24. července 2010 v 9:42 | Reagovat

Tss... grr.. pokračování příště???? Čoveče, vždyť mě už i ty malý gatě praskly napětím!!! Sakra!! Pokračování!!! Chci vědět, jak to dopadne :-) , stále víc to zamotáváš!!!

6 Yuki  Tenshi Yuki Tenshi | Web | 24. července 2010 v 19:12 | Reagovat

Waw pekne píšeš i keď som predchádzajúce kapitoly nečítala vyzerá to zaujímavo. Idem si to prečítať od začiatku :D Ináč to stým že by som mala namiesto čítania radšej písať je dobrý nápad ale už više roka píšem jednu poviedku ale na blog ju nechcem zverejniť ale díky že my dávaš dôveru že by som mohla písať.

7 Neliss Neliss | E-mail | Web | 25. července 2010 v 12:47 | Reagovat

Wow, to sa riadne skomplikovalo! Mám v tých svetových stranách slušný chaos. xDD (Ako kto kde pôjde.)
No nič, dúfam, že sa Lise podarí v poriadku vyviaznuť.(:
Btw, na blogu je taký menší prevrat...

8 Nariel Crash Nariel Crash | Web | 25. července 2010 v 16:53 | Reagovat

[5]: Koupím ti nový:-D

[6]: Díky..není zač je to pravda..

[7]: JJ zamotává se to:-D Světové strany a já:
Vysvětlivky..:
Tristan má mířit na Východ!!(Jede zatím na západ pak to otočí)
Ti co jeli na východ sjedou a otočí se na jih kde jela druhá skupiny..Odlákají pronásledovatele:-)

9 Lowiska Lowiska | Web | 26. července 2010 v 11:47 | Reagovat

Víc zamotat to už nejde? :-D Proč se to jen tak skvěle čte, nevíš? Ale já vím! Protože to skvěle píšeš :-) Nemůžu se dočkat dalšího dílu ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
tvorba-n.blog.cz
Layout©Nariel-2011/03|Font: Jellyka-Le grand saut; Bernard MT Condensed;
tvorba-n.blog.cz