Navštěvníci teď tu bude spousta kritiky..Neboť musím dohnat resty a splnit sliby.

Prostě kvočna..

31. července 2010 v 18:53 | © Nariel |  Fotky
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz
Tak jelikož mne pořád trápí méněcennost. Nemám na nic sílu. Člověk by řekl, že když mám více volna bude více energie. Ale opak je bohužel pravdou. Netušila jsem jak deprese bude s přibývajícím časem sílit. Stále pořád žádná pracovní nabídka, je mi z toho všeho špatně...

Tak jsem chtěla dnešek prožít trochu jinak, prostě na nic nemyslet. Docela se mi to dařilo, do teď..

Dopoledne jsem šla na vycházku s pejskem. Zkontrolovala jsem kukuřici..(protože mám strašnou chuť na to, si ji uvařit osolit a potřít máslem..mňam..) Minulý rok v této době už jsem mlsali, letos je to bohužel opožděné..

Tak jsem zklamaná pokračovala ve výcházce s nápadem že zkontroluji, les a houby. Bohužel k moji smůle se všude držela pořádná vlhost a jak se přiblížil větší keř či stromořadí..stala se ze mně obět útočných štípajících komárů. Takže záměr dostat se do lesa, zamítnut. Ale po cestě jsem narychlo vyfotila aspoň pár foteček...

Jakmile jsem přišli domů, okoupala jsem pejska. Dala si lehký oběd.."těstovinový salát s tuňákem". Došla na zahrádku s papírem, že zkusím něco namalovat. Bohužel mi to ale vůbec nešlo.
Tak jsem otrávená přišla domů. Najednou mě posedla uklízecí nálada. Poskládala a protřídila jsem si skříně s oblečením. Udělala generální uklid. Přestavěla si stůl s PC.


Lehce unavená, zaprášená a spocená..jsem si dala voňavou lázeň..Zrovna když jsem si nanesla očisťující zelenou masku, zazvonil zvonek.."No jako naschvál." Trošku mě na chvíli přepadla
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz

škodlibost jít jen v ručníku a s maskou na obličeji otevřít..Zkotrolavala jsem z okna kdo je tam. Nestál tam nikdo jiný než sousedka, která chtěla probrat drby a dát si kafe..

Neměla jsem náladu, tyhle drby mě nikdy moc nezajímaly. tak jsem jí neotevřela..Jo, jsem škaredá a zlá, já vím..V masce jsem si lehla na postel a pustila si pořádnou hudební clonu..!

S krásnou hudbou jsem se přímo sžila a nechtěla ji ani opustit, ale kdybych se uvolňovala déle..Mohlo by se stát že místo masky odloupnu i kůži...tak jsem opět zaparkovala v koupelně...

Udělala jsem si lehkou večeři a kávu a jako obvykle šla k PC..vydolovala s foťáčku pár rychlých fotek a napsala tento článek..na můj milovaný blogísek..

Pak navštívím oblíbené blogy, zkontroluju emaily a facebook. A doufám že budu mít můzu, abych něco vytvořila...Snad ano..

Po zkontrolování emailů..se nálada vůbec nezlepšila..jelikož další dva životopisy zamítli..fix už..Musím si to nečím vylepšit...čím poraďte..

Tak tady pár slíbených foteček...

Kousek za naším domečkem...ty tmavé skvrny na polích..jsou důsledkem trvalého deště.. Voda ještě nevyschla, je tam úplná bažina..
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz

Pohled na lehce protrhanou oblohu..
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz

naše moravská tzv. Kaluž..na polní cestě..(vlastně skoro přes celou cestu..)
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz

Kus pole se splavenou úrodou..I
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz

Kus pole se splavenou úrodou..II
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz

Opožděná kukuřice...
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz

Kukuřice z blízka..
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz

Bodláček se včelkou..má úplně plné zásobníky pilu..
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz

A to je zatím vše..

Autor fotek: Nariel

A jak vy jste dnes prožili svůj den?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Silver♥Rose Silver♥Rose | Web | 31. července 2010 v 20:24 | Reagovat

Jééé, moc pěkně fotíš:-)
Já shodou náhod taky uklízela, a taky mám takovou na nic náladu.. Ale neboj, ty si práci najdeš(držím palečky), a pak tu budu opuštěná, protože bdueš pracovat.. béé:-(
A souhlasím, taky mi pomáhá "Chvilka pro sebe" strávená v koupelně..

2 Lowiska Lowiska | Web | 31. července 2010 v 21:04 | Reagovat

Pořád tě všude odmítají, nikde nechtějí vidět tvůj životopis, další neúspěšný pohovor... tuhle depresi hodně dobře znám. Podívej jak seš na tom ty po pár týdnech bez práce, a já jsem na tom takhle přitom už 10 měsíců :-( Je to k vzteku. Držím ti pěsti, abys konečně něco našla.
A snad se i na mě ještě letos usměje štěstí, docela bych to i potřebovala.

3 Megan Megan | Web | 1. srpna 2010 v 17:16 | Reagovat

Jo, tady je vidět, kdo má talent fotit... (závist ;-) ).
Máš dobré, že vidíš, kdo je přede dveřma :-D . Já nevidím vůbec nic... (bydlíme v bytovém domě a byt máme na opačnou stranu než vchod... ) ale přiznám se, že když jsme bydleli v baráku, taky jsem to tak dělala :-D . Z mého pokoje byl hezky výhled dolů ke dveřím :-D .

Jinak doufám, že ti alespoň trošku vyjde to, co jsem ti poradila :-)

4 Neliss Neliss | E-mail | Web | 2. srpna 2010 v 12:43 | Reagovat

Snáď sa ti podarí niečo dobré nájsť.
Inak, krásne fotíš, páči sa mi hlavne to s oblohou! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
tvorba-n.blog.cz
Layout©Nariel-2011/03|Font: Jellyka-Le grand saut; Bernard MT Condensed;
tvorba-n.blog.cz