Navštěvníci teď tu bude spousta kritiky..Neboť musím dohnat resty a splnit sliby.

Pro lepší zítřky..

23. července 2010 v 13:29 | © Nariel |  Bla bla
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz
Ahojte mí čtenáři a návštěvníci. Ve středu večer zažilo mé připojení kolaps. Centrální anténa ve vesnici, měla technické problémy. Poskytovatel služeb se tedy vyjádřil, že náhradní díly nemají skladem. A připojení bude fungovat, až v pátek (tedy dnes) v poledne. Tak vám mohu konečně napsat..

Včera jsem měla velmi depresivní den, přepadla mě méněcenost, neboť na mobilu mě čekaly nemilé zprávy. Žádné nové místo..

Dnešní den začal též podivně chmurně. Ale jen do té doby, než zazvonil pošťák a donesl mi balíček. To mi rozzářilo plně dnešní den. Věděla jsem, že má virtuální přítelkyně Domča, pro mě chystá překvapení. Ale tohle mě vážně dostalo, mile překvapilo a hlavně velmi dojalo. Jsem docela na měkko..takže článek berte s  rezervou..

Vážně jsem ráda, že kolem mě nejsou jen lidé, co se mě snaží zneužít a využít jen ke svým cílům, vážně už jsem začala dost pochybovat...

Tentokrát se všechno otočilo. Naplnila mě nová naděje. Ještě jsou nezjištní a milí lidé, co vás dokáží rozesmát, pochválit a podržet když to potřebujete. Bez toho, aniž by za to něco chtěli. Jsem ráda, že tohle virtuální přátelství a vzájemná náklonnost dokázaly..překlenout i elektronickou cestu a spojit tak dvě vzdálené duše. Nezáleží tady na věku ani vyznání, prostě jen stačí to, že ten člověk je.. Domča je mladičký, velmi energický milý skřítek se srdcem a pocity na dlani. Tímto ji nechci urazit, je to míněno jako poklona nezkaženosti...

Nečekala bych, že dnešní 14letá dívka mi dokáže napsat, ručně psaný dojemný a upřímný dopis. Vyrobit a koupit mi dárek jen z nezjištné vděčnosti za mou pomoc, mé rady a mé přátelství.
Vážně nevíte jak mě to dojalo...Když jsem rozbalovala balíček, byla jsem velmi zvědavá a natěšená...Trvalo mi docela dlouho ho otevřít..(Byl bytelně zabalen:-)) Ale stálo to za to. Konečně jsem se dostala dovnitř a mé překvapení vystřídalo upřímné dojetí...Věřte nebo ne..neudržela jsem se a unikly mi i nějaké slzy..

Domča mi ručně vyrobila lapač snů z bavlnky, korálků a barveného peří.. Je vážne šikovná, strašlivě se mi to líbí.. Dále mi ze své dovolené, ketrou strávila s rodiči v Itálii přivezla nádherný a roztomílý přívěšek..Vybrala i mou oblíbenou barvu.."Moc děkujů, Domí je strašlivě krásnej, tohle jsem si ani nezasloužila, ale strašlivě mě to potěšilo. Moc ti děkuju. Máš to u mě virtuální kamarádko."
A nevěřily by jste co jsem tam ještě objevila. Bavily jsme se přes ICQ kdysi dávno o čajích. Shodly jsem se že máme nějraději Earl Grey..Normálně tu na mě čekalo pár balíčků tohoto čaje, které provoněly mé smysly...

V těchto případech miluju internet..protože síla sblížení, přátelství ba i vzrušení či lásky..dokáží překlenout tuto elektronickou cestu. A proto nepodceňujte sílu, ani takového přátelství..můžete být stejně mile překvapeni jako já...

A aby jste o zmíněné dárečky nepřišly a mohly je vidět..Tak jsem se kvůli tomu i vyfotila...Každý kdo mě zná ví, že se velmi nerada fotím. Ale musím říct, že tento okamžik si to opravdu zaslouží..
Tak se nelekněte ..neměl mě kdo vyfotit, tak je to foceno pouze přes webku..mějte pochopení:-)
Nejsem nijak upravená..dám spíše na přirozenou cestu..

Takže tady je zmíněný náhrdelník..
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz
Ručně vyrobený lapač snů...
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz
A tady už si dávám do nosu a piju voňavý čaj..
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz
Moc ti děkuju Domčo, udělala jsi mi ohromnou radost..Věř, že to nezůstane bez odezvy..
Víš, že kdybys potřebovala, u mě máš dveře vždy otevřené..

Tímto se nechci nijak dotknout mých ostatních virtuálních kamarádů..Jsem velmi ráda, že se s vámi můžu smát, pokecat či vám poradit..nevím co bych si bez vás počala..Jsem ráda že tu jste..
Díky
Nariel..
Nariel©Http://Tvorba-n.blog.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Neliss Neliss | E-mail | Web | 23. července 2010 v 14:07 | Reagovat

To je naozaj milé. :))

Jasné, netové kamarátstvo netreba podceňovať, veľakrát sú to práve ľudia z internetu, ktorí človeku pomôžu.:)

2 Nariel Crash Nariel Crash | Web | 23. července 2010 v 14:14 | Reagovat

[1]: Souhlas ;-)

3 Silver♥Rose Silver♥Rose | Web | 23. července 2010 v 14:16 | Reagovat

Když jsem si přečetla tvoje řádky, naplnil mě úžasný pocit, jsem strašně ráda že se ti líbí a že ti dárečky prozářily den.. I já děkuji za tvoji podporu a za to, že jsi tak úžasná, i mně tenhle článek prozářil den. Mám Tě moc ráda, jsi prostě skvělá =*
Na fotkách ti to moc sluší, nechápu, proč se nerada fotíš.. ;)
S prací budu držet palečky, ať nějaké místo seženeš co nejdřív :-)
A doufám, že se co nejdřív uvidíme i naživo.. Vážně moc bych se s tebou chtěla setkat, tak snad.. :-)

P.S.: A k tomu zabalení: Máma dřív prodávala na MMB, takže jsem balíčky odesílala já, ale na tom tvém jsem si dala vážně hodně záležet, chtěla jsem, aby Ti dorazil v pořádku, beruško..=*;)

4 Nariel Crash Nariel Crash | Web | 23. července 2010 v 14:36 | Reagovat

[3]: To jsem ráda..úžasné nejsem,ale jsem tu ráda pro tebe:-)
Určo se jednou setkáme i ve skutečnosti, to si nenechám ujít ;-)
Balíček byl velmi profesionálně zabalen, opravdu byla vidět tvoje praxe :-)

5 Megan Megan | Web | 24. července 2010 v 9:31 | Reagovat

No jééje, to se někdo má... závidím ;-) .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
tvorba-n.blog.cz
Layout©Nariel-2011/03|Font: Jellyka-Le grand saut; Bernard MT Condensed;
tvorba-n.blog.cz